strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Polski producent listew przypodłogowych – Profi Parkiet II

Szukasz eleganckich elementów wykończenia wnętrz? Chcesz nadać wnętrzu niepowtarzalnego uroku i nowoczesności? Zobacz co przygotował dla Ciebie producent listew przypodłogowych CM Profile

​Profi Parkiet II to rodzinna firma z 20-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji i montażu podłóg drewnianych, parkietów i listew przypodłogowych. W naszej stolarni w Warszawie…

Redakcja · 3 lipca 2017 · obyczaje ·

Koronkowa bielizna damska - wyjątkowa i zmysłowa.

-->Bielizna damska już sama w sobie zmysłowa i intrygująca, wprawia wielu w zakłopotanie. Jest powodem wielu miłosnych uniesień. Koronkowe zdobienia dodatkowo nadają jej szlachetności…

Redakcja · 28 czerwca 2017 · obyczaje ·

Domowy warsztat - jak urządzić go funkcjonalnie.

Każdy kto lubi majsterkować potrzebuje odpowiedniego miejsca w którym będzie mógł w pełni oddawać się swojej pasji. Domowy warsztat powinien być urządzony funkcjonalnie a narzędzia uporządkowane. W każdym domu znajduje się wiele narzędzi takich jak: młotki, wiertarki, śrubokręty i wiele innych. Dla tych osób, które chcą stworzyć funkcjonalne miejsce do majsterkowania kilka porad jak zrobić to z głową. Poniżej, również kilka informacji o tym jakie narzędzia powinny znaleźć się w domowym warsztacie. Organizacja domowego warsztatu.
Redakcja · 26 czerwca 2017 · obyczaje ·

Jedziemy po Wolność po raz trzeci!

Dwa lata temu tworząc projekt Jedziemy po Wolność pytali: Kto nie marzył o tym by latać jak ptak? By szybować ponad szarą rzeczywistością? By czuć powiew wiatru we włosach i łapać…

Redakcja · 23 czerwca 2017 · podróże · 2 komentarze

Skoki spadochronowe dla amatorów – Czego nie wiesz o tym sporcie ekstremalnym.

Skoki spadochronowe stały się w dzisiejszych czasach symbolem ekstremalnych przeżyć. Reklamy wykorzystują skoki spadochronowe, by pokazać jak „szalone” i „ekscytujące” są pokazywane w ich produkty. Każdy z nas, choć raz brał udział w dyskusji o tym, czy odważyłby się skoczyć ze spadochronem. I co? Zrobiłeś to? Jeżeli odpowiedź na to pytanie brzmi „Nie” - to sprawdź, czy wiesz, jak to naprawdę wygląda.
Redakcja · 21 czerwca 2017 · obyczaje ·

5 praktycznych sposobów na leczenie depresji 

Depresja jest zaburzeniem afektywnym, które niezwykle utrudnia nam codzienne funkcjonowanie. Osoby cierpiące na depresję odczuwają znaczne obniżenie nastroju, są ciągle zmęczone i borykają się z nieuzasadnionym poczuciem winy. Dziś jednak można bardzo skutecznie walczyć z tą przypadłością.
Redakcja · 21 czerwca 2017 · obyczaje ·

Czy pies może przebywać na plaży?

Obecność psa w przestrzeni publicznej już nikogo nie dziwi. Psy coraz częściej spotykamy nie tylko na ulicach podczas spacerów, ale również w centrach handlowych, środkach komunikacji publicznej, restauracjach, a także podczas wakacyjnych wyjazdów. To do opiekunów czworonogów należy zapewnienie im komfortu oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa otoczeniu. A także sprawdzenie, czy pies w danym miejscu na pewno może przebywać.
Redakcja · 20 czerwca 2017 · obyczaje ·

Jakie alimenty należą się dziecku - porady prawnika

Jednym z podstawowych problemów pojawiających się w trakcie rozwodu rodziców lub w momencie podjęcia decyzji o rozstaniu w przypadku matki i ojca nieżyjących w związku małżeńskim, są alimenty. W większości przypadków rodzice nie są w stanie samodzielnie porozumieć się w kwestii ich wysokości. Czasami dopiero po pewnym czasie pojawiają się problemy związane z wyegzekwowaniem ustalonej kwoty od byłego partnera lub partnerki. Co w takiej sytuacji można zrobić? Jakie alimenty należą się dziecku?
Redakcja · 19 czerwca 2017 · obyczaje ·

Wysyłaj paczki międzynarodowe bez umowy z firmą kurierską  

Wysyłka paczek poza granice kraju nie musi być ani kłopotliwa, ani kosztowna. Można ją zrealizować  za pośrednictwem DHL Parcel. W jaki sposób?

3 proste kroki do nadania przesyłki poza granice Polski Nie musisz zawierać umowy z firmą kurierską, ani wypełniać całego stosu dokumentów, aby wysłać paczkę do Europy. DHL Parcel…

Redakcja · 14 czerwca 2017 · obyczaje ·

Rodzaje leasingu – który wybrać?

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej formy finansowania, która będzie dla na możliwie najkorzystniejsza, a przy tym zaspokoi wszystkie nasze potrzeby, coraz częściej myślimy o leasingu. Jest to zobowiązanie, które pozwala przedsiębiorcą bądź też osobom prywatnym, na zakup danego dobra i korzystanie z niego bez ograniczeń w zamian za comiesięczne opłaty ratalne. Jednak sam leasing, wciąż nie jest zbyt popularny na polskim rynku usług finansowych, dlatego też nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie daje możliwości i czym konkretnie się charakteryzuje.
Redakcja · 14 czerwca 2017 · obyczaje ·

Mniej znane historie ze świata sportu w książkowych biografiach

Myśląc o legendach sportowych z naszych ulubionych dziedzin, każdy pewnie ma przed oczami kilka nazwisk, które nieodłącznie kojarzą mu się z sukcesem, pieniędzmi, sławą, a często też z…

Redakcja · 12 czerwca 2017 · obyczaje ·

Nauka gry na instrumencie - samemu, w szkole muzycznej czy z indywidualnym nauczycielem?

Szukając w internecie informacji na temat gry na instrumentach, zawsze prędzej czy później trafi się na odwieczny spór, który daje się sprowadzić do prostego pytania: czy lepiej uczyć się gry z książek, czy też raczej warto zainwestować w lekcje i ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela? Oczywiście odpowiedź na tak postawione pytanie nie może być zupełnie jednoznaczna, wszak instrumenty różnią się od siebie i nie na każdym można grać bez pomocy osoby, która pokaże choćby to, jak wydobywa się z danego instrumentu dźwięki. Postarajmy się jednak uprościć nieco sprawę i przyjrzyjmy się jak może wyglądać rozwiązanie tej kwestii w praktyce, zakładając, że nie wybieramy konkretnego rodzaju instrumentu. Będą to więc informacje natury ogólnej, które pozwolą zarówno rodzicom zadać sobie i dziecku właściwe pytania, jak i ułatwią pracę ewentualnym nauczycielom.
Redakcja · 5 czerwca 2017 · obyczaje ·

Rola Adriana Zandberga w Partii Razem

Adrian Zandberg urodził się w 1979 roku. Całą polityczną karierę wiąże z partiami lewicowymi oraz socjalistycznymi. W 2015 roku współtworzył Partię Razem, która wystartowała w wyborach parlamentarnych. Jako polityk uzyskał 4,58 punktów procentowych. Adrian Zandberg po wyborach skupił się na krytyce ustaw wprowadzanych przez PiS, np. ustawy aborcyjnej lub ustawy o wycince drzew.
Artykuł Partnera · 29 maja 2017 · obyczaje ·

Ponadczasowe torebki skórzane - modne i klasyczne modele, które pasują do wszystkich stylizacji

Torebka jest uniwersalnym dodatkiem, który pasuje do wszystkich stylizacji, zarówno codziennych ubrań, jak i wieczorowych kreacji. Panie zazwyczaj mają kilka torebek, w różnych kształtach (opływowych lub geometrycznych), kolorach i wzorach.
Redakcja · 29 maja 2017 · obyczaje ·

Ochrona dla dziecka z terminowej polisy na życie na czym polega?

W świetle prawa dzieckiem, a precyzyjniej osobą niepełnoletnią, pozostaje człowiek przed skończeniem 18. roku życia. W terminologii ubezpieczeniowej polisa dla dziecka wybiega daleko poza ten próg – nawet do momentu zakończenia przez potomka edukacji na poziomie wyższym. Co to oznacza w praktyce? Wypłatę posagu w postaci finansowego świadczenia.
Redakcja · 24 maja 2017 · obyczaje ·

Dzień Dziecka - ranking najlepszych prezentów

1 czerwca każdego roku to niemałe wyzwanie dla rodziców i test dla ich kreatywności. Dlaczego? To Międzynarodowy Dzień Dziecka, każdego bez wyjątku – świetna okazja, aby podkreślić relacje z naszymi pociechami i nieszablonowo spędzić czas razem. Wybór prezentów dyktowany jest oryginalnością i efektem „wow”, przy tym nie trzeba daleko szukać rozwiązań. Jak spowodować uśmiech na twarzy dziecka? Przygotowaliśmy ranking najlepszych upominków.
Redakcja · 22 maja 2017 · obyczaje ·

5 zasad jak nauczyć się angielskiego

Każdy, kto kiedykolwiek rozpoczynał naukę języka angielskiego spotkał się zapewne z wieloma sposobami na jego opanowanie. Istnieje wiele metod i sposobów, dzięki którym efektywnie można opanować język angielski. Nie każda z metod będzie dobra dla każdego, niektórzy z powodzeniem będą korzystali z różnych sposobów. Wszystkie będą prowadzić do jednego celu, jakim jest dobra znajomość języka angielskiego. Istnieje jednak kilka podstawowych zasad, których warto się trzymać, jeśli chce się bezboleśnie przebrnąć przez proces nauki. Poniżej pięć zasad mówiących o tym jak skutecznie uczyć się języka angielskiego.
Redakcja · 17 maja 2017 · obyczaje · 1 komentarz

Wynajem autolawet

To zawsze następuje nagle. Nie można przewidzieć awarii, stłuczki czy zgubienia kluczyków. Nigdy nie wiemy kiedy potrzebna nam będzie pomoc autolawety, dlatego warto mieć ze sobą wizytówkę z numerem telefonu, który może nam pomóc odholować samochód do mechanika.
Redakcja · 17 maja 2017 · obyczaje ·

Rodzaje dostępnych materiałów w hurtowni tkanin

Wchodząc po zakupy do hurtowni tkanin otacza nas feeria barw i różnych do wyboru materiałów. Które z nich wybrać, żeby stworzyć piękną sukienkę lub elegancką bluzkę, aby dobrze się układa i łatwo szyła? Z dostępnych materiałów można stworzyć dosłownie wszystko – garderobę, poszewki, firanki i ozdoby, które udekorują dom.
Redakcja · 17 maja 2017 · obyczaje ·

Laserowa drukarka - niezawodna w każdym biurze

Drukarka – jak ważnym jest elementem wyposażenia biura, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak zastanowić się nad tym, jaką drukarkę wybrać dla własnych potrzeb.

Po pierwsze prostota i szybkość Kupując drukarkę, kupujemy ją, by ułatwić sobie pracę, a nie przysporzyć dodatkowych trudności. Dlatego też wybierając odpowiedni model, powinniśmy…

Redakcja · 17 maja 2017 · obyczaje ·

Workflow w Twojej firmie - z czym to się je

Workflow to angielskie słowo oznaczające sposób przepływu informacji w miejscach pracy, ściśle związane z elektronicznym zarządzaniem firmową dokumentacją. Wdrożenie systemu workflow pozwala jednostkom biorącym udział w procesie na przesyłanie między sobą dokumentów, ich akceptację czy archiwizację. W przeciwieństwie do tradycyjnej drogi obiegu pism, workflow pozwala zaoszczędzić czas i obniża koszty.
Redakcja · 12 maja 2017 · obyczaje ·

Pożyczki pozabankowe tylko dla klienta indywidualnego?

Każda instytucja pozabankowa może ustawić zasady udzielania pożyczek na swój sposób. Większość tego typu firm działając na rynku polskim przyznaje pożyczki jedynie klientom indywidualnym.

Niemniej jednak istnieją również takie, które swoją ofertę kierują w stronę przedsiębiorców. Urozmaicona propozycja jest efektem szerokiego grona klienta, do którego kierowane są…

Redakcja · 4 maja 2017 · obyczaje ·

4 kroki do oświetlenia energooszczędnego

Oświetlenie bezsprzecznie ma znaczny wpływ na wysokość rachunków za prąd. Co zrobić, aby płacić mniej za światło? Wystarczy zastosować kilka trików.

1 krok wymiana oświetlenia Niektóre źródła podają, że dzięki wymianie żarówek z tradycyjnych na energooszczędne można zmniejszyć zużycie energii o nawet 90%. Cena kWh z roku na rok…

Redakcja · 30 kwietnia 2017 · obyczaje ·

Matki Polki na wyrębie u Papieża Franciszka

Chcielibyśmy zainteresować was inicjatywą Matek Polek na Wyrębie, które zbierają fundusze na audiencję u Papieża Franciszka, aby bronić naszych drzew. Poniżej szczegóły akcji.

Lecimy do Papieża Franciszka, ponieważ uważamy, że ochrona przyrody to sprawa moralności. Traktowanie jej wyłącznie przedmiotowo uważamy za nieetyczne. Papież jest autorem encykliki pt.…

Redakcja · 29 kwietnia 2017 · obyczaje · 1 komentarz

Czy warto zdecydować się na zakup drukarki ze skanerem 3d?

Pojawienie się na rynku, a następnie gwałtowny rozwój drukarek 3d stworzył dla wielu przedsiębiorców nieznane dotychczas możliwości, dzięki którym rozwinąć mogli prowadzoną przez…

Redakcja · 26 kwietnia 2017 · obyczaje ·strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło