Hawaje, czyli przygody siostry Jane

„Hawaje, czyli przygody siostry Jane”

Tylko w Teatrze Capitol polska pra-premiera brytyjskiej komedii

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Szalona autorka harlequinów Vivian, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz... Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Betty - żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivian. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.
Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan - nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!
Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Betty zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!
Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.
Obsada:
Daria Widawska, Dominika Ostałowska/ Agnieszka Warchulska, Przemysław Sadowski, Bartosz Żukowski/ Piotr Nowak, Aleksandra Popławska/ Barbara Kurzaj, Marta Manowska/ Izabela Zwierzyńska, Alan Andersz.

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

kup bilety WARSZAWA
Teatr Capitol 2018-03-17
od: 25 listopada 2017
do: 12 stycznia 2018
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 listopada 2017


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło