W 80 minut dookoła świata

W 80 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA, to muzyczna podróż, podczas której odwiedzimy najbardziej magiczne zakątki świata, a naszą drogę wypełnią największe międzynarodowe przeboje.

Po muzycznej mapie świata poprowadzi nas Paweł Sztompke, ulubieniec słuchaczy Programu 1. Polskiego Radia, gospodarz audycji Muzyczna Jedynka.

Multikulturowe trio wokalne w towarzyszeniu znakomitych instrumentalistów, zaprezentuje Państwu nie tylko swoje autorskie piosenki, ale przede wszystkim znane szlagiery w zupełnie nowych aranżacjach i… językach!

EVA Polska piosenkarka, której utwór „Szafirowy blask” przez kilka miesięcy utrzymywał się na szczycie listy przebojów Polskiego Radia. Jej znaki rozpoznawcze to nowoczesność oraz szczere teksty inspirowane jej licznymi podróżami po świecie.

CHRIS SCHITTULLI ulubieniec Paryżanek, francuski tenor, który wraz z pop-operową grupą DIVINO podróżuje po całym świecie, występując nie tylko na scenach operowych i teatralnych, ale i rozrywkowych. Polskiej publiczności jest dobrze znany ze współpracy z Jackiem Cyganem.

THOMAS GROTTO temperamentny Włoch, który swoim głosem zadziwił Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w programie X Factor. Ma na swoim koncie wiele nagród oraz realizacji telewizyjnych - jest m.in finalistą „Szansy na sukces”.
kup bilety RZESZÓW
Wojewódzki Dom Kultury 2018-04-21
kup bilety DĄBROWA GÓRNICZA
Pałac Kultury Zagłębia 2018-04-08
kup bilety CZECHOWICE-DZIEDZICE
Miejski Dom Kultury 2018-04-07
kup bilety KRAKÓW
Teatr Variété 2018-04-20
21 kwietnia 2018
RZESZÓW
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 14 lutego 2018


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło