Wywrota

Złota Witryna - Fotoreportaż

Jak pewnie pamiętacie, niedawno otrzymaliśmy nagrodę "Złotej Witryny", w konkursie WebSite Festival 2001. Zgodnie z obietnicą, publikuję parę zdjęć z uroczystości wręczenia. Uwaga - wśród zdjęć pierwsze, nieocenzurowane ujęcie Arka Janickiego... niezastąpiona pozycja w kolekcjii każdego fana ;)
Ladne LaskiPoczątek imprezy, Warszawa, Silverscreen. Chodzimy niepewnie, nie wiadomo jeszcze czy wygraliśmy czy nie... trochę się uśmiechamy, trochę wywrotowo klniemy(na wszelki wypadek). Jak widać, hostessy miały dosyć solidne nogi, które jednak nie oparły się naszemu zorganizowanemu na prędce performance'owi.


ScenaCeremonia wręczenia statuetki. Juz wiemy ze wygraliśmy, przed chwilą nas wyczytano. W świetle reflektorów Arek Janicki, w tle, na kinowym ekranie www.wywrota.pl. Dwie panie kosmitki uroczo się uśmiechają. Nikt jeszcze nie podejrzewa tego co za chwilę się zdarzy... no, oprócz Arka, który wykonuje z góry zaplanowany, szarlatański gest ręką...


Scena2Stało się! Arek już to widzi, dwie panie z jury jeszcze nie. Otóż jedna z pań kosmitek, z wrzaskiem łamanych nóg, poleciała za scenę. Po prostu znikła, zapadła się pod ziemię.


Scena3Teraz już wszyscy zorientowali się co się stało. Tłumy szaleją... - "www.wywrota.pl... wywrócili ją, wywrócili...". Arek dymplomatycznie udaje zainteresowanie, i mówi, że nie ma z tym nic wspólnego. Część publiki w tym momencie ostentacyjnie potłukła swoje kieliszki od szampanów... ;)


BaranyNo a to już część konsumpcyjno - biesiadna. Naszą uwagę zwróciły tajemnicze gwiezdne barany... które zresztą, gdy tylko podchodziliśmy bliżej, mówiły żeby się od nich odpierdolić.


Emdek

Eeeeeee... ludzie mówią że to ja, ale to jakieś plotki :) Zdjęcie popełnił Arek.
A to zdjęcie na które wszyscy długo czekali ;) Największy z wywrotowców, twórca strony - Arek Janicki (zdjęcie zostało ocenzurowane - red.)
Tradycyjnie, życzę sobie i wam kolejnych wygranych konkursów.

Michał Dominik K.

Michał Dominik K.

41
7 artykułów 1 tekst 1 komentarz
Michał stworzył wiele filmów krótkometrażowych, które można było obejrzeć na Wywrotce. W 2001 roku opiekował się kanałem #wywrota.
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 kwietnia 2001


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca