Muzyka

STAGE OF UNITY - The Rainbow Power - Reedycja

REEDYCJA DWÓCH PŁYT KULTOWEGO STAGE OF UNITY - THE RAINBOW POWER  

Dzięki staraniom Lion Stage Records ukazały się dwa długo oczekiwane krążki kultowego zespołu Stage of Unity – "Jah Bring I" i "Good Connection". Utwory z obydwu płyt zostały zarejestrowane na początku lat dziewięćdziesiątych i ukazały się na kasetach magnetofonowych. Teraz zostały wskrzeszone w nowym cyfrowym wcieleniu pod nazwą The Rainbow Power. Nad opieką brzmienia czuwało studio AS ONE.  

 

Wrocławskie Stage of Unity to muzyczny fenomen zajmujący w polskim reggae miejsce obok takich składów jak Bakshish i Izrael. Bujające, mocno gitarowe roots reggae w wykonaniu Stage of Unity uformowało muzycznie całe pokolenie fanów i twórców polskiego reggae.  

 

Jamajska modlitwa Stage of Unity wyrywa z matni Babilonu i przenosi do świata pokoju i dobrych wibracji. Spokojny wokal Kristafariego oraz kojące gitarowe riffy wprowadzają  w łagodny trans przypominając wszystko to, co w reggae najlepsze. Ocierające się o dub brzmienie jest wzbogacone gorącymi solówkami i sprawnie przemyconym rockowym beatem. Muzyka SoU to prawdziwie dobre połączenie z delikatną częścią naszej natury, to tęskniące granie, które wprowadzi twoje serce w rytm miłości.  

 

Legenda Stage of Unity jest wciąż żywa wśród fanów, a utwory takie jak “War in a Babylon”, “Good Connection”, czy “List do św. Pawła”  to dla wielu najlepsze karty polskiej sceny reggae. Albumy "Jah Bring I" i "Good Connection" zostały na nowo zmasterowane. Na "Good Connection" znajdą się pięć niepublikowanych dotąd utworów.

 

STAGE OF UNITY

The Rainbow Power 

Lion Stage Records 2009 / LSR 003 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 lutego 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca