o Wywrocie

Mamy złotą witrynę!

5 kwietnia 2001 na Gali Website Festival nasz serwis został uhonorowany statuetką Złota Witryna w kategorii „organizacja non-profit”.

Złota Witryna

Dzisiaj, 5 kwietnia 2001 na Gali Website Festival nasz serwis został uhonorowany statuetką Złota Witryna w kategorii „organizacja non-profit”. Reprezentacja Wywroty w składzie Arkadiusz Janicki i Michał Dominik Kostrzewa odebrała z rąk Katarzyny Frank-Niemczyckiej wspaniałą nagrodę.

 

Podczas wręczania statuetki mieliśmy niepowtarzalną okazję obejrzenia pokazu nowoczesnej sztuki performance pt. „Upadek Anioła” podczas której jedna z pań przebranych za kosmitkę spadła z hukiem ze sceny. Na szczęście upadłemu aniołowi nic się nie stało. Publika zareagowała entuzjastycznie, a Michał z wrażenia aż stłukł kieliszek. Podejrzewani o konspiracje cicho zapadliśmy się w fotele.

 

Gdy emocje nieco opadły, i zaczęła się część konsumpcyjno – biesiadna w spokoju napiliśmy się wódki – ku zdrowiu Wywroty i jej czytelników. Poznaliśmy miłych ludzi, a w przypływie entuzjazmu podarowaliśmy poszkodowanej Pani Marsjance bukiet kwiatów. Teraz tylko pozostaje nam zabrać się do ostrej pracy, żeby pokazać wszystkim, że to właśnie my jesteśmy najlepsi w Polskiej Sieci. Mamy wiele wspaniałych pomysłów do zrealizowania i liczymy na waszą pomoc. To chyba koniec sezonu ogórkowego na Wywrotce!

Arek Janicki

Arek Janicki premium

43 Amsterdam
151 artykułów 2 teksty 774 komentarze
pomysłodawca i założyciel portalu
Komitet Centralny


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Barbara Szeffer-Marcinkowska z łodzi
Barbara Szeffer-Marcinkowska z łodzi 20 września 2017, 23:56
Jestem ZA i tylko za mało jeszcze wiem o WYWROCIE, a bardzo bym chciała wiedzieć więcej. Dziś, szukając niektórych wierszy Tuwima, całkiem przypadkowo trafiłam tutaj i "wsiąkłam". Niestety, chyba już jestem za stara i nie nadaję się do takiej grupy twórczej, aczkolwiek wciąż jeszcze naiwnie myślę, że kto wie?... W 2005 roku zorganizowałam przy OIL w Łodzi Literacką Grupę Nieformalną, a osiem lat temu powołałam do życia lekarski kabaret BĄK, który (aż dziw) działa do dzisiaj i każdego roku w marcu prezentuje następną premierę. To są naprawdę wspaniali zapaleńcy. Uwielbiam takich. Gdyby ktoś zechciał do mnie napisać – zawsze odpowiem.
przysłano: 3 listopada 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca