Wywrota

Hajda na Prezydenta, Lisie!

A jednak! Musiało coś być na rzeczy, gdy przed paru laty media uznały, że Lis miałby duże szanse, gdyby ubiegał się o posadę Prezydenta kraju. Wtedy nie chciał zaszczytu, przestraszył się. Pewnie skromnie uznał, że to przedwczesne. Za karę utracił nawet przejściowo posadę w mediach. Człowiekiem Mediów został dopiero teraz.

 


Tusk ma swojego Bartoszewskiego. A Lis też nie od macochy: Gucia miał, do dzisiaj. Teraz Gucio zrobi wszystko, żeby moje życzenia się sprawdziły! fot. AKPA

Gdy czytam wiadomość o gali Media Trendy 2008, wyznaczoną na 10 marca, przecieram oczy ze zdumienia. To chyba nie Prima Aprilis, za wcześnie! Lis poprowadzi tam dyskusję „Co z tą prasą?", a z szefami koncernów prasowych będą rozmawiać 12 i 14-letnie dzieci. Zaszczycą też szef Pudelka.pl i właściciel serwisu Nasza-klasa.pl. Sami najwięksi.

Jak wynika z przeprowadzonych ostatnio ankiet popularności Lis byłby na czwartej pozycji w wyścigu do prezydentury, po Tusku, Kaczyńskim i bodaj kardynale Glempie. Tak więc wreszcie nadszedł jego czas. Hajda na Prezydenta, Lisie!

Mówię to bezstronnie, bez żadnych kpinek. Jego odsmażanego serialu w TVN-ie nie trawię, brzydzi mnie jak inne seriale, nudno i próżno. Wyłączam. Mam zły gust, to oczywiste, naród to kocha.

Więc Lis na Prezydenta, tak. Trzymam za Ciebie kciuki, przewrotne, próżne i rude zwierzę! Twój talent marnował się w tych mediach. Masz najlepszy wiek na prezydenta. Będziesz największym Preziem po Kwachu!

Przypomnij sobie o mnie, jak już zostaniesz Polakiem wszystkich Polaków!

 

Jacek Łaszcz

16 artykułów 1 tekst 11 komentarzy
Reszta jest milczeniem
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 marca 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca