Sztuka

Drapnij Ciacho :D

http://drapnijciacho.republika.pl/

 

Sens strony tkwi w komiźmie sytuacyjnym aczkolwiek nie uważam, by strona miała nienadać się na konkurs :)
Kilkoro młodzieńców postanowiło w pełni wykorzystać swą wyobraźnię oraz ambicje i stworzyli coś na kształt "Jaja". W pewien sposób godząc w mą personę (chociaż przyznać muszę, iż sama śmiałam się do łez) postanowiłam się zrewanżować i tak oto powstało "Drapnij Ciacho" :) Przedstawieni na owej stronie ludzie są świadomi i niesłychanie szczęśliwi, iż znalazło się dla nich Takie miejsce w Internecie:) Zamieszczone zdjęcia zaczerpnięte są z przeróżnych forów internetowych i prywatnych stron, a więc opublikowane są za ich zgodą:)
Za zawarte komentarze do tejże strony nie ponoszę odpowiedzialności - są to prywatne opinie różnych osób (wszak na tym sens strony
polega;) ). Dbam tylko oto, by treść komentarzy nie godziła w uczucia i... kompleksy. By były to słowa godne człowieka kulturalnego :)

Uważam również, że strona wyśmienicie pasuje do hasła konkursowego: "My! - wspólnota, zbiorowa tożsamość, świadomość i nieświadomość, w kontraście do indywidualności, pojedynczości, samotności." wszak jest to indywidualne podejście do każdego ze światów onych Chłopców. Opowiada tak jakby o nas:).

Trzeba przyznać, iż strona była publikowana wcześniej, ale mam ciche nadzieje, że przez wzgląd na formę tejże pracy (a przecież pracy od początku do końca wykonanej tylko przeze mnie) takie odstępstwo od regulaminu nie będzie wielkim wykroczeniem.

To chyba tyle co na temat tej pracy. Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałam na może niezrodzone jeszcze pytania i wątpliwości :)

Pozdrawiam serdecznie
.katarzyna fąk

katarzyna

30 z miasta
1 artykuł


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 sierpnia 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca