Bóg Fejs

Powstaje nowy portal społecznościowy bóg fejs.

Trupa Czango zaprasza na jego prezentację. Poznasz ludzi. Poszczególnych użytkowników.  Zobaczysz ich zdjęcia, ich wpisy, poczytasz ogólne i szczególne informacje, ale możesz też „pójść dalej”. Otworzyć intymną zakładkę. Wystarczy tylko podjąć decyzję, kliknij „ok”. I tu dopiero zaczyna się bóg fejs – pierwszy portal społecznościowy w teatrze – żywi aktorzy wcielają się w wybranych użytkowników by opowiedzieć o ich samotności. 

Trupa Czango – nowa warszawska grupa teatralna założona przez Monikę Dąbrowską i Zbigniewa Kowalskiego, której pierwszą realizacją był spektakl „Z diariusza prywatnego” oparty na fragmentach „Dzienników” i wybranych opowiadaniach Witolda Gombrowicza tym razem zrealizuje  poetycki spektakl muzyczny z użyciem wideo-projekcji.  

Teatralny portal bóg fejs daje możliwość autoprezentacji i nieskrępowanego porozumiewania się z innymi, ale i tu można wpaść w pułapkę komunikacyjnych schematów.

Chcemy podjąć próbę przekroczenia granicy schematów, pochylić się nad poszczególnym człowiekiem i jego problemem. Spektakl „Bóg Fejs”, to opowieść o konkretnych ludziach niezobowiązująco powiązanych przez portal.  Ale czego naprawdę można dowiedzieć się o drugim człowieku?   Można tylko pochylić się nad jego słabością, dostrzec jego człowieczeństwo.  
 

Tekst i reżyseria: Zbigniew Kowalski

Muzyka: Daniel Moński

Wideo – Patrycja Petryk

Występują min.: Monika Dąbrowska, Monika Sadkowska, Łukasz Wójcicki, Kamila Puciłowska i Zbigniew Kowalski  
 

 


 

Pokazy spektaklu "Bóg Fejs" odbędą się w sali Komuny Warszawa (dawniej Komuna Otwock) 8,9 czerwca o godz. 19 28, 29 czerwca o godz. 19 30 czerwca (dwa spektakle) godz. 18 i 20. ul. Lubelska 30/ 32

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 maja 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło