Muzyka

4871 - wrocławskie brzmienia na żywo i na płycie

 

Projekt 4871 został zapoczątkowany w ubiegłym roku wydaniem kompilacji prezentującej aktualną twórczość muzyków związanych z Wrocławiem. Entuzjastyczne przyjęcie pomysłu przez słuchaczy i media zachęciły wydawcę do kontynuowania serii.

 

Na początku czerwca na rynek trafi kolejna muzyczna odsłona aktualnych wrocławskich brzmień – „4871, vol.2”. Na płycie znajdą się  utwory zespołów już dobrze znanych – Mikromusic, Indigo Tree, HooDoo Band, The Crackers, lidera Pogodno, a także nowe produkcje – Nat Queen Cool, Japoto, Kasi Mirowskiej, Delay Lamy, Misses Modular czy Alicji Janosz. Wszyscy wspomniani artyści mieszkają lub związani są na co dzień z Wrocławiem.

 

Premierze towarzyszyć będzie koncert zatytułowany  „Projekt 4871” .

Odbędzie się on 9. czerwca 2010 roku w Klubie Bezsenność we Wrocławiu.

Wystąpią: Alicja Janosz, Nat Queen Cool, Roszja&Lu oraz Mikromusic.

Bilety: 25zł (przedsprzedaż) / 30zł (w dniu koncertu)

Bilety z płytą „4871 vol.2”: 35zł (przedsprzedaż)/ 40zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w Empikach, na Ticketpro.pl i w klubie Bezsenność.

Start: godz. 19.00 
 

 

Luna Music istnieje od 1996 roku. Obecnie jest jednym z największych niezależnych wydawnictw muzycznych w Polsce. Stara się promować najlepszych artystów, docenia dokonania artystyczne nacechowane szczególną oryginalnością i odwagą twórczą. Wspiera aktywną działalność koncertową muzyków i poszukiwanie przez nich rozwiązań nieoczywistych. Katalog wydawniczy opiewa szeroki wachlarz gatunków muzycznych: rock, pop, funk, reggae, blues, muzykę klubową, piosenkę poetycką i aktorską, jazz czy muzykę poważną. Z myślą o kompleksowej opiece nad muzykami z początkiem 2010 roku Luna Music rozszerzyła swoją działalność o dział Managementu Artystycznego. W zakresie działalności firmy znajduje się również bogata oferta usług z zakresu opracowania i produkcji nowoczesnych artykułów promocyjnych, wykorzystujących nośniki optyczne jako źródło informacji oraz reklamy.

9 czerwca 2010, 19:00 Klub Bezsenność we Wrocławiu.

przysłano: 26 maja 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca