Literatura

Witaj szkoło! Premiera „Podręcznika dla klasy pierwszej” Tomasza Piątka

1 września, w czwartek, o godz. 19.00 zapraszamy do Księgarni Krytyki Politycznej w CK Nowy Wspaniały Świat na premierę Podręcznika dla klasy pierwszej Tomasza Piątka. Pod hasłem Witaj szkoło! o edukacji i antyedukacji dyskutować będą Tomasz Piątek, Jerzy Bralczyk i Katarzyna Bratkowska. Spotkanie poprowadzi Roman Kurkiewicz.

Piątek mówi na Facebooku: www.facebook.com/piatekmowi
Codziennie nowy odcinek dobranocki dla dorosłych dzieci!O KSIĄŻCE:  

Najnowszy Podręcznik dla klasy pierwszej do nienauczania na terenie całej Polski, opracowany bez poszanowania praw biskupów diecezjalnych, niezgodny z żadnym rządowym programem. Podręcznik dostosowany jest do możliwości każdego ucznia: nie uwzględniając potrzeb najsłabszych, psuje rozwinięte umiejętności uzdolnionych, żeby było sprawiedliwie. Głównym celem czytanek jest mieszanie w głowach i sianie zamętu.

Warto wiedzieć: Po przeczytaniu rodzą się wyłącznie wątpliwości. Ta książka to istny horror.  

Uwaga: książka zawiera treści drastyczne, przeznaczone tylko dla dorosłych!  

 

O AUTORZE

Tomasz Piątek (1974) – pisarz, publicysta, felietonista „Krytyki Politycznej”. Protestant. Ukończył lingwistykę na Universita’ degli Studi di Milano. Pracował jako dziennikarz w „Polityce”, RMF FM, „La Stampa”, Inforadiu, Radiostacji, współtworzył Kino Polska, był też copyrighterem i ekspertem psycholingwistą. Publikował felietony w miesięczniku „Film” i w „Życiu Warszawy”. Autor m.in. opartej na własnych doświadczeniach głośnej powieści Heroina. Jego Pałac Ostrogskich był w finale Nagrody Literackiej Nike (2009). W 2010 za Węża w kaplicy otrzymał nominację do Paszportów Polityki. Nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej ukazał się Antypapież (2011).

 

Przeczytaj fragment.

Zobacz dobranockę dla dorosłych dzieci.

Zamów książkę w księgarni internetowej KP.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 lutego 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca