Muzyka

Katofonia: Warsztaty gry na harmonijce

17 września od godziny 12:00 do 16:30 w Klubie Katofonia odbędą się warsztaty grania na harmonijce. Są to pierwsze warsztaty tego typu w Katofonii. Zapisy na warsztaty już trwają.

 

Plan warsztatów podzielony jest na dwie grupy zaawansowania, pierwsza średniozaawansowana, to grupa,w której osoby potrafią już grać pojedynczym dźwiękiem i znają podstawy podciągów, jednak nie wiedzą co i jak dalej ćwiczyć aby rozwijać swoje umiejętności. Podczas zajęć tej grupy ćwiczenia będą opierały się m.in. nad precyzją podciągów, nauką przydatnych zagrywek, bluesową improwizacją, samodzielnym konstruowaniu ćwiczeń, itd.

Grupa zaawansowana natomiast zajmie się zagadnieniem, które zależeć będą od poziomu zaawansowania uczestników oraz ich indywidualnych potrzeb - Overbending? Wzmacniacz? Sadownictwo?Gra z zespołem? Customizacja? Makaron? Osoby zapisujące się do grupy zaawansowanej proszeni są, aby w mailu zamieścili propozycję 3 tematów, które miałyby zostać poruszone na warsztatach. Spośród tematów najciekawszych bądź najczęściej proponowanych zostanie wybranych kilka, które zostaną szczegółowo omówić podczas pierwszej godziny warsztatów.

 

Zapisy do grupy zaawansowanej polecamy osobom potrafiących w miarę precyzyjnie obniżać dźwięki dolnego rejestru harmonijki.

 

Wszyscy chętnych proszeni są o mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa najpóźniej na 3 dni przed warsztatami. Adres:wisnia.hca@poczta.fm Minimalna liczebność grupy to 3 osoby, maksymalna 12. Na zajęcia należy przynieść 10-kanałową harmonijkę diatoniczną w tonacji C-dur oraz przybory do notowania.

Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł (płatne na miejscu).
Warsztaty organizuje: Łukasz Wiśniewski 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 września 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca