Muzyka

Me Myself And I

19 grudnia premierę sklepową będzie miał dwupłytowy album Me Myself And I Takadum! Met Remixers.

Na to limitowane wydawnictwo składają się dwie płyty:
CD1- Takadum! pierwszy autorski album zespołu, którego premiera miała miejsce wiosną 2011,
CD2- Takadum! Met Remixers album z remiksami wyselekcjonowanych utworów, których oryginalne wersje pochodzą właśnie z płyty Takadum! a także planowanego na nowy rok, drugiego autorskiego albumu zespołu.

 

Nowe wersje przygotowali uznani polscy artyści Smolik, Lalin (Kryzys), zaprzyjaźnione zespoły Herbata, Echo_Tm oraz utalentowani producenci wyłonieni na drodze konkursu. Takadum! Met Remixers - to nowe spojrzenie na twórczość Me Myself And I dzięki nowym stylom, aranżacjom, charakterowi i barwie dźwięków.

 

To bardzo kolorowa zabawa brzmieniem, nastrojem poruszająca się w klimatach szeroko pojętej klubowej alternatywy.

 

Co o płycie mówią Me Myself And I?

 

„ Jakiś czas temu Me Myself And I spotkało remikserów. Tak naprawdę zamysł tej płyty powstawał w miarę rodzenia się naszych utworów autorskich. Im więcej było naszych kompozycji, tym częściej dostawaliśmy w prezencie remiks. Ludzie spontanicznie je do nas przysyłali. W pewnym momencie, podczas współpracy z Creative Music, narodził się pomysł, aby je wydać i poszerzyć o remiksy utworów z najnowszej niewydanej jeszcze płyty. Historycznie, pierwszym remiksem piosenki Me Myself And I był utwór Takadum Lal Electro-Funko- Sicko Remix stworzony przez Andrzeja "Lalina" Kasprzyka wkrótce po pojawieniu się w mediach starej wersji Takadum.

 

Płyta Me Myself And Takadum!Met Remixers pokazuje twórczość naszego zespołu w oczach innych muzyków. Jesteśmy dla nich materiałem, który poruszony, pocięty, powyginany i przetworzony, przyczynia się do powstania zupełnie nowych, indywidualnych wypowiedzi. Są one fascynująco dynamiczne i różne. Dla nas to świetna dyskusja o muzyce. Dyskusja, w której zamiast słów są nuty.”
 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 grudnia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca