o Wywrocie

Rewolucja systemu autoryzacji

„Zmiany to proces, poprzez który przyszłość wchodzi w nasze życie" – Alvin Toffler

Drodzy Wywrotowcy,

 

Ze względu na nieporozumienia wynikające z sytuacji, w których nie można pogodzić wszystkich poglądów na sztukę, Redakcja Wywroty.pl postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników i opiekunów Portalu, wprowadzając (nie) małe zmiany w dotychczasowym systemie autoryzacji prac działów Literatura, Muzyka (mp3) i Galeria.

 

 

 

Koniec z autoryzacją

 

Od tej pory Wasza twórczość nie będzie już trafiać do poczekalni, nie będzie żadnego oczekiwania na autoryzację. Koniec z posądzeniami o dyktaturę opiekunów czy rządy krwawych krytyków. Wy nie będziecie się czuć pokrzywdzeni, a nam takie zmiany pozwolą skupić się na promowaniu najlepszych użytkowników, dadzą dodatkowy czas na organizowanie warsztatów czy tworzenie nowych projektów.

 

 

 

Jak to wygląda (na przykładzie działu Literatura)?

 

Czytelnia została podzielona na trzy części:


najnowsze – tutaj trafiają wszystkie teksty (oprócz takich, które łamią regulamin), przy czym w ramce będzie się ukazywać 10 ostatnich, resztę możecie zobaczyć po kliknięciu na „więcej tekstów”, natomiast pod nazwą „najnowsze” znajdziecie podział na: wiersze, opowiadania i wiersze klasyka;
polecane – w tej ramce znajdują się wszystkie teksty polecane przez opiekunów prozy i poezji, również tutaj macie możliwość oglądania tylko wierszy lub tylko opowiadań;  znajdziecie także teksty wyróżnione;
popularne – najpopularniejsze teksty w danym miesiącu.

 

Różnica między tekstami polecanymi a wyróżnionymi:


polecane – jest to sprawa indywidualna, opiekun wybiera tekst godny polecenia według własnego uznania;
wyróżnione – są to teksty wybrane przez wszystkich opiekunów danej sekcji ze wsparciem kierowcy.
 

 

 

 

Opcja pozwalaj

 

Każdemu z Was zależy na czym innym, dlatego wprowadziliśmy także nowe opcje –  „pozwalaj na komentowanie” oraz  „pozwalaj na ocenianie” – znajdziecie je pod edytorem tekstu, w przypadku Galerii pod typem i tematem pracy. Decyzję o wyborze danej opcji pozostawiamy użytkownikom, pod wierszami, opowiadaniami oraz pracami graficznymi znajdziecie tylko to, na co wyraziliście zgodę. 

 

 

 

Brak limitu

 

Zrezygnowaliśmy także z limitu wrzucanych prac. Możecie ich wrzucać, ile chcecie, jednakże na stronie głównej jednego dnia pokaże się tylko jeden tekst danego autora. Dopiero po naciśnięciu więcej tekstów/nagrań znajdziecie pozostałe prace.

 

 

Mamy nadzieję, że wszystkie wprowadzone zmiany usprawnią system. W razie usterek technicznych, których nie przewidzieliśmy, piszcie na adres: hayde@wywrota.pl Wszystkie problemy będę przekazywać do odpowiednich osob.

 

Ruszamy w przyszłość!

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy, 

Redakcja Wywroty

Redakcja

Redakcja

23 z Internetu
7591 artykułów 1720 tekstów 66 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Konrad Matysiak
Konrad Matysiak 30 marca 2012, 15:51
O! Takiej rewolucji na wywrocie jeszcze nie było, gratuluję pomysłu;) Eviva l'arte!
przysłano: 9 czerwca 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca