Teatr

"Beata co Leśmianem gada" w Teatrze Druga Strefa

Scena familijna w Teatrze Druga Strefa już od dłuższego czasu "rzuca rękawicę" pędzącemu światu całodobowych kanałów emitujących kreskówki i konsolom do gier.

Pokazuje dzieciom, że istnieje i inny świat. Świat spokojny, w którym ludzie mają czas dla siebie nawzajem a przedmioty są nie po to by je gromadzić, tylko po to by się nimi inspirować i bawić. Tak będzie i tym razem. Zapraszamy więc dzieci wraz z dorosłymi na „BEATĘ CO LEŚMIANEM GADA” 22 kwietnia o godz. 15.00 i 17:30.

 

"Historia Pięknej Parysady i ptaka Bulbulezara" jest opowiedziana piękną i poetycką polszczyzną. Podczas wyprawy na szczyt niebezpiecznej góry spragnionych szczęścia wędrowców kusi największy z możliwych strachów - Iluzja, która przekonując kanonadą szeptów i wrzasków, nalega, aby obejrzeli się za siebie. Nic nie wiadomo o losach tych, którzy jej ulegli, ale wzdłuż ścieżki na szczyt góry stoi wiele kamiennych posągów o ludzkich kształtach.

 

Drugą częścią przedstawienia są warsztaty teatralne, w których dzieci biorą udział wspólnie z rodzicami. To szansa nie tylko na bliższe zapoznanie się z maskami i lalkami, ale i na wgląd w świat teatru od strony sceny. Realizatorzy spektaklu uprzedzają, że w odróżnieniu od petshop'ów spektakl nie daje najmniejszej szansy na kolekcjonowanie czegokolwiek, poza wyobrażeniami.

 

Wykonanie: Beata Łuczak

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Muzyka: Marek Żurawski

PREMIERA 19 marca 2011
Teatr Druga Strefa - Sala Serwis,
ul. Magazynowa 14A 02-652 Warszawa
cena biletu: 49 zł
 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 kwietnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca