Sztuka

Zostań tajnym foto-agentem we Wrocławiu

22 września mieszkańcy Wrocławia zostaną zwerbowani do tajnej agencji detektywistycznej. Impreza pod patronatem medialnym Wywroty.

„Foto-Agenci: Kryptonim Olympus” to seria fotograficznych gier miejskich zaprojektowana jako połączenie konwencji gry z hobby wykonywania zdjęć. Zarejestrowane drużyny staną do konkurencji o zdobycie tytułu najlepszego foto-agenta, który musi sprawdzić się w różnych warunkach i sytuacjach fotograficznych. Dla uczestników przygotowana jest seria konkurencji, przeszkód i łamigłówek. – Większość gier miejskich polega na bieganiu z wywieszonym językiem od punktu do punktu, czasem bez zastanowienia i przyjemności. Liczy się to, kto wygra, kto pierwszy wbiegnie na metę. Nasza gra jest przeznaczona dla osób aktywnych zarówno umysłowo, jak i fizycznie, oraz dociekliwych i przede wszystkim ceniących dobrą i ambitną zabawę. Stawiamy na edukację, współpracę oraz kreatywność. W naszych grach uczestniczą osoby w różnym wieku, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, koledzy i koleżanki z pracy, prezesi firm, fotografowie, gimnazjaliści, studenci. Każdy, kto aktywnie próbuje zwalczyć nudę – komentuje Krystyna Radkowska z portalu ZwalczNudę.pl, organizatorka gry miejskiej.

 

ZOBACZ FILM Z WARSZAWSKIEJ EDYCJI GRY MIEJSKIEJ: http://www.youtube.com/watch?v=2OYwglajfn4&feature=youtu.be

           

We Wrocławskiej edycji uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w takich dziedzinach jak np.  frisbee, zagadka przyrodnicza/ornitologiczna, stara fotografia (robienie zdjęć stylizowanych na XIX wiek), fotografia studyjna, fotografia detektywistyczna.

 

Spróbuj swoich sił w fotografii pod okiem specjalistów Olympus oraz kursfoto.pl. Stań się najlepszym foto-agentem Wrocławia. Po tej grze twoje zdjęcia już nigdy nie będą nijakie!

Najlepsza drużyna wygra bardzo atrakcyjne nagrody, w tym aparat Olympus Tough TG-620

           

Rejestrować drużyny można pod adresem e-mail gra@zwalcznude.pl. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji znaleźć można na stronie zwalcznude.pl/gry_olympus.html.

 

 

***

 

ZwalczNude.pl to portal internetowy organizujący liczne gry miejskie na terenie największych polskich miast. Są one dedykowane osobom aktywnym, które lubią spędzać wolny czas poza domem. Portal pełni również funkcję wirtualnej platformy, za pośrednictwem której użytkownicy mogą dzielić się między sobą pomysłami na walkę z nudą.

 

Wrocław, 22.09.2012

Start gry: 15:00, Klub „Pod kolumnami”

Plac Świętego Macieja 21

 

 

[Materiały nadesłane przez organizatora]

 

 

***

 
A już niebawem z tej okazji ogłosimy specjalny konkurs dla uczestników gry miejskiej! Wyglądajcie informacji!
 
 
22 września 2012, 15:00 Klub „Pod kolumnami”, Plac Świętego Macieja 21

Patronat medialny:
Wywrota

Zdjęcia


Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7940 artykułów 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca