Sztuka

Eliminacje do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA

20go stycznia upływa termin zgłoszeń do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA

 

Już niedługo upłynie termin składania zgłoszeń na 29. Przegląd Kabaretów PAKA, którego finał odbędzie się 24-28 kwietnia 2013r. Poprzedzą go Półfinały w dniach 1-3 marca w Krakowie i eliminacje regionalne 11-17 lutego w Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.

 

Przegląd Kabaretów PAKA jest najważniejszą i największą tego typu imprezą w Polsce, a jednocześnie niepowtarzalną szansą dla młodych kabaretów, które chcą rozpocząć karierę artystyczną, poznać środowisko kabaretowe, wysłuchać opinii profesjonalnego jury i poddać się ocenie wymagającej pakowskiej publiczności. Dzięki Przeglądowi, młode kabarety mogą dołączyć do zacnego grona laureatów PAKI, takich jak Kabaret Moralnego Niepokoju czy Ani Mru Mru.

 

Kabaret zainteresowany udziałem w 29. PACE powinien przesłać Komisarzowi Konkursu wypełnioną kartę zgłoszenia– jest na stronie internetowej PAKI- (wcześniej należy zapoznać się z regulaminem), ramówkę występu oraz nagranie programu na CD. Można materiały wysłać pocztą elektroniczną na adres: agnieszka.kozlowska@paka.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA

Ul. Oleandry 1, 30-060 Kraków z dopiskiem „Konkurs 29. PAKI”

 

Termin przyjmowania materiałów upływa 20 stycznia (liczy się data stempla pocztowego).

Po przesłaniu materiałów, do dnia 3.02.2013r. kabarety otrzymają informację o przyjęciu (bądź nie) do eliminacji regionalnych. Wtedy także podamy informacje o dniu i miejscu występu.

 

Wszelkich informacji udziela Komisarz Konkursu Agnieszka Kozłowska
agnieszka.kozlowska@paka.pl

tel 507 14 32 34

12 423 57 91

www.paka.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca