Killiński

Killiński

31 lat Kraków
24 artykuły 12 tekstów 4 prace 6 nagrań 169 komentarzy 2 posty
to za wiele
Ministerstwo Muzyki
Zasłużeni dla serwisu

alfabetycznie chronologicznie

25-lecie Raz, Dwa, Trzy w Nowohuckim Centrum Kultury

Raz, dwa, trzy tygodnie po, mogłoby się wydawać, końcu świata, pojawiła się alternatywa zupełnie oddać się wewnętrznej destrukcji przy pomocy ciemniejszej części dyskografii zespołu…

Killiński · 21 czerwca 2016 · muzyka ·

Fotorelacja: Hey w Klubie Studio. Festiwal Synestezje

Festiwal Synestezje odbywał się w klubie Studio przez dwa weekendowe dni, od 6 do 7 grudnia. Podczas niego mogliśmy podziwiać muzykę, plastykę oraz słowo, a gwoździem programu, zespalającym wszystkie te formy, miał być właśnie zespół Hey.
Killiński · 11 grudnia 2014 · muzyka ·

Siódme piekło, czyli krótka relacja z koncertu Turbo w Rotundzie

W piątek, 24 stycznia 2014 roku w krakowskiej Rotundzie spotkały się dwa muzyczne światy: rozpoczynający karierę Nonamen i Crowd oraz legenda polskiego heavy metalu, promująca swoją nową płytę, grupa Turbo.
Killiński · 29 stycznia 2014 · muzyka ·

Odkurzyć ciemność. Promocja płyty „Sromota” Świetlików w Rotundzie

Lato w środku października zmusiło do wylecenia z pracy. Dziś nikt na mnie nie zarobi i ja też na nikim dziś nie zarobię. Oto letnia październikowa sobota zmieniła się w Sromotę.

Marcina Świetlickiego spotykam na swej drodze nadspodziewanie często. Nasze szlaki przecierają się tymi samymi knajpami i prowadzącymi do nich zakamarkami. Świetlicki-poeta jest mentorem,…

Killiński · 29 pazdziernika 2013 · koncert ·

Fisz Emade w Klubie Studio

Na koncert Tworzywa Sztucznego w Klubie Studio wybrałem się przede wszystkim z sentymentu, mając w pamięci początki XXI wieku, gdy muzyka braci Waglewskich wypełniała wiele moich szczenięcych dni.
Killiński · 13 marca 2013 · koncert · 1 komentarz

Dwie czwarte, czyli Soap&Skin w Krakowie.

Ty, który to przeczytasz i Ty, który nie. Proszę Pani i Pana, wyobraźcie sobie próżnię – miejsce, którego nie ma. Zobrazujcie sobie NIC tak, by nawet tego nie było. Gdy już tam dotrzecie, spotkacie mnie - autora tekstu napisanego długopisem bez wkładu, piórem bez atramentu i bez kury nawet.
Killiński · 27 lutego 2013 · koncert · 2 komentarze

Wszystko jest jazzem

To hasło towarzyszyło mi już od momentu pobudki, kiedy utalentowany sąsiad z góry wirtuozersko wchodził w kolejne akordy swoją wrzeszczącą wiertarką udarową. Ale jazz – myślałem, siedząc w środku komunikacji miejskiej, gdy jej koła odbywały jam session z dziurami na drogach.
Michaś Killiński · 21 stycznia 2013 · koncert · 3 komentarze

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło