strony: « ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Jak wybrać odpowiedni kontener na odpady budowlane?

Każdego roku mnóstwo osób prowadzi różnego rodzaju prace budowlane. Czasem są to wyburzenia budynków bądź ich części, a niekiedy tylko zwykłe remonty. Jednak w każdym z tych wypadków zachodzi pytanie, jak poradzić sobie ze zbędnymi odpadami budowlanymi?
Wojtek Kułaga · 21 maja 2019 · obyczaje ·

Żeń-szeń indyjski czyli popularna ashwagandha w ochronie zdrowia

Chcesz wyglądać młodziej, czuć się zdrowo i lepiej spać? Żeń-szeń indyjski to cudowne zioło właśnie dla ciebie. Znane również jako ashwagandha lub witania ospała roślina ma wielowiekową tradycję wykorzystywania w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Współcześnie zainteresowanie nią znacznie wzrosło praktycznie na całym świecie i zaczęto ją powszechnie stosować w postaci suplementu diety. Poniżej prezentujemy opis zakresu właściwości i możliwości wykorzystania żeń-szenia indyjskiego.
Wojtek Kułaga · 18 maja 2019 · obyczaje ·

Grupa MoCarta wśród gwiazd

Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S.…

Eventim.pl · 18 maja 2019 · pozostałe ·

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. …

Eventim.pl · 18 maja 2019 · pozostałe ·

Devildriver

Dez Fafara cierpi na ADHD. Nic więc dziwnego, że nuda i bezczynność nie istnieją w jego słowniku. Kiedy w 2003 roku zakończył żywot zespół Coal Chamber, z którym Amerykanin zdobył…

Eventim.pl · 18 maja 2019 · pozostałe ·

Zwiedzanie miasta z roweru

Setki kilometrów tras, piękne widoki i… wyrozumiali kierowcy aut — Trójmiasto zapewnia idealne warunki zwolennikom rowerowej turystyki. Chcesz połączyć aktywność fizyczną ze zwiedzaniem? Sprawdź, dokąd dojedziesz rowerem. Kiedy dni stają się coraz dłuższe, a temperatura przyjemnie rośnie, wielu mieszkańców Trójmiasta zamienia auta i autobusy na rowery. Rozbudowany system tras rowerowych, znakomicie połączony z system komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć w dowolne miejsce szybko, komfortowo i… bez korków.
Wojtek Kułaga · 16 maja 2019 · obyczaje ·

Drogocenna kultura – skąd wziąć dotacje na projekty kulturalne

Kultura bezsprzecznie kojarzy się z potrzebami duchowymi człowieka, których zaspokojenie nigdy nie znajdowało się na pierwszym miejscu. To niestety ma proste przełożenie na finansowanie działań kulturalnych – jeśli państwo ma do wyboru przeznaczyć środki na zdrowie bądź kulturę, zawsze wybierze to pierwsze. Kultura jest jednak niezwykle ważną dziedziną życia, która szczególnie istotną rolę odgrywa w budowaniu wspólnoty, a także w rozwoju cywilizacyjnym społeczeństwa. Znaczenie kultury docenia Unia Europejska, która przeznacza specjalne fundusze zarówno na ochronę dziedzictwa kulturowego krajów członkowskich, jak i rozwój ich zasobów kulturalnych.
Wojtek Kułaga · 16 maja 2019 · obyczaje ·

ZATRUCIE SUBSTANCJĄ CHEMICZNĄ – CO NALEŻY ROBIĆ?

Zdarza się iż podczas różnych prac domowych mamy kontakt z substancjami chemicznymi. Jeżeli takie substancje dostaną się do naszego organizmu drogą inhalacyjną, przez skórę, jamę ustną czy błony śluzowe może dojść do zatrucia. Niestety takim zatruciom ulegają także dzieci. Co należy zrobić przy zatruciu taką substancją? Zapraszam do lektury!
Wojtek Kułaga · 16 maja 2019 · obyczaje ·

Jak WEBFLEET pomaga firmom budowlanym?

Każdy, kto pracował w branży budowlanej, wie, że najważniejsza jest terminowość wykonania projektu. W wielu przypadkach przekroczenie wyznaczonego czasu może nawet skutkować karami, a przez co stratami dla firmy budowlanej.
Wojtek Kułaga · 16 maja 2019 · obyczaje ·

Namiot wystawowy – niezbędny nośnik reklamowy na targach i wystawach handlowych

Zadbanie o kompletne, funkcjonalne stoisko to podstawa udanego udziału w targach handlowych. Podczas wystaw doskonale sprawdzają się odpowiednio zaprojektowane namioty wystawowe. Konstrukcje te z powodzeniem spełniają swoją funkcję użytkową, a jednocześnie stanowią skuteczne narzędzie promocyjne.
Wojtek Kułaga · 16 maja 2019 · obyczaje ·

Grupa MoCarta wśród gwiazd

Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S.…

Eventim.pl · 16 maja 2019 · pozostałe ·

Devildriver

Dez Fafara cierpi na ADHD. Nic więc dziwnego, że nuda i bezczynność nie istnieją w jego słowniku. Kiedy w 2003 roku zakończył żywot zespół Coal Chamber, z którym Amerykanin zdobył…

Eventim.pl · 15 maja 2019 · pozostałe ·

Rozwiązania UTM firmy Stormshield

Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo sieci konieczne jest zastosowanie rozwiązań, które zapewnią kompleksową ochronę. W celu zabezpieczenia danych w sieci zaleca się stosowanie ochrony zarówno sprzętowej jak i odpowiedniego oprogramowania. W celu uzyskania najlepszej ochrony, dobrze jest zdecydować się na rozwiązanie dedykowane, wyprodukowane przez renomowanego producenta.
Wojtek Kułaga · 13 maja 2019 · obyczaje ·

Jak czesać swojego pupila – potrzebne akcesoria i pomocne metody

Mogłoby się wydawać, że do czesania psa wystarczy zwykły grzebień lub szczotka. Nic bardziej mylnego! Na dbanie o sierść naszego pupila składa się nie tylko odpowiednia pielęgnacja i regularne szczotkowanie, lecz także korzystanie ze specjalnie przystosowanych do tych czynności akcesoriów. Właściciele psów powinni dowiedzieć się więcej nie tylko o samej czynności czesania psa, lecz także pomocnych metodach i akcesoriach, które ułatwią utrzymanie sierści pupila w dobrej kondycji.
Wojtek Kułaga · 13 maja 2019 · obyczaje ·

Zasady bezpieczeństwa na klatkach schodowych – jak zaprojektować działający system?

Pożary są niezwykle niebezpieczne, zwłaszcza w przypadku wysokich budynków. Wdrożenie środków bezpieczeństwa, a także zamontowanie systemów oddymiania, pomaga zapewnić, że budynek i jego mieszkańcy są chronieni przed ogniem. Odpowiednie instalacje mogą znacznie zmniejszyć ryzyko, jednak odpowiednie zachowanie ludzi również jest niezwykle istotne.
Wojtek Kułaga · 10 maja 2019 · obyczaje ·

3 mity na temat wypadania włosów. Sprawdzamy!

Wypadanie włosów to powszechny problem, z którym boryka się wiele osób. Próbujemy różnych metod, jednak nie wszystkie z nich są w stanie poradzić sobie z prawdziwą przyczyną problemu. Jakie są najpowszechniejsze mity na temat wypadania włosów?
Wojtek Kułaga · 10 maja 2019 · obyczaje · 1 komentarz

Certyfikacja ISO 9001 – podstawowe informacje i założenia

ISO 9001 to międzynarodowy standard systemu zarządzania jakością (QMS). Aby uzyskać certyfikat ISO 9001, firma musi spełniać wymagania określone przez normę. Ma to na celu pomóc firmom na wielu poziomach, w tym skoncentrować się na wymaganiach klientów, poprawić przywództwo w firmie, a także znaleźć sposoby ciągłego doskonalenia. Jakie są najważniejsze założenia, jakie niesie ze sobą certyfikacja ISO 9001?
Wojtek Kułaga · 10 maja 2019 · obyczaje ·

Gdzie kupić tanią książkę

Statystyki rokrocznie informują o spadku czytelnictwa i sprzedaży książek. Tymczasem czytelnicy deklarują, że chętnie będą kupowali więcej pozycji, jeśli będą one tańsze. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić książki w okazyjnych cenach.
Wojtek Kułaga · 10 maja 2019 · obyczaje ·

Jaś i Małgosia

Sceniczna wersja pięknej baśni, na której wychowały się całe pokolenia. Bądźcie spokojni, niebezpieczne przygody Jasia i Małgosi dobrze się kończą. Inscenizacja została tak złagodzona,…

Eventim.pl · 8 maja 2019 · pozostałe ·

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Doktor Dolittle, główny bohater powieści, jest lekarzem. Pewnego dnia pojawia się w jego domu Karmiciel Kotów, który ze względu na ogromną miłość Doktora do zwierząt, namawia go, żeby…

Eventim.pl · 8 maja 2019 · pozostałe ·

Jak „dobrze” mieszkać?

Wpływa na samopoczucie i komfort snu. Oddziałuje na emocje, a nawet wzajemne relacje. Polacy zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni przestrzeń wokół nas. Porad na temat…

Iwona Walska · 8 maja 2019 · pozostałe ·

Czym wyróżniają się płytki hiszpańskie?

Chcąc podkreślić wyniosły styl wnętrza oraz nadać mu niecodziennego i oryginalnego wyglądu, warto zastanowić się nad zakupem płytek hiszpańskich. Produkty tego typu cechują się nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałością, która bezpośrednio przekłada się na ich żywotność, ale również nowoczesnym designem. Kafelki mają bardzo długą tradycję i na przestrzeni lat były wielokrotnie udoskonalane, aby finalnie uzyskać jak najwyższą jakość. Płytki są cenione przez użytkowników na całym świecie i występują w wielu wariantach kolorystycznych oraz różnych rozmiarach. Ponadto mają szerokie zastosowanie, dlatego są układane w pomieszczeniach o różnych przeznaczeniach.
Wojtek Kułaga · 6 maja 2019 · obyczaje ·

Dlaczego Nintendo Switch zyskało taką popularność?

Na rynku co roku pojawiają się nowe konsole. Wiele z nich mimo szeroko zakrojonej kampanii reklamowej nie zyskuje uznania użytkowników. Na tym tle wyróżnia się Nintendo Switch, które szybko osiągnęło status kultowego systemu.
Wojtek Kułaga · 6 maja 2019 · obyczaje ·

Profil na portalu randkowym - jak powinien wyglądać?

Portale randkowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Spora część ludzi korzysta wyłącznie z aplikacji randkowych, gdy chce poznać kogoś nowego. Niestety wiele osób ma problem podczas zakładania profilu - nie wiedzą jakie zdjęcia wybrać, jaki opis dodać, nie mówiąc już co napisać w pierwszej wiadomości.
Wojtek Kułaga · 6 maja 2019 · obyczaje ·

Pieczesz pizzę? Podpowiadamy jaką mąkę wybrać!

Pyszna pizza niczym z włoskiej restauracji to zasługa wielu czynników. Konieczny jest sprawdzony przepis, który składa się z idealnie skomponowanych proporcji. Istotny dla smaku i konsystencji ciasta jest także sposób wypiekania pizzy. Jednak spełnienie tych dwóch nie zagwarantuje perfekcyjnego wypieku, jeśli mąka zastosowana do bazy nie będzie właściwe dopasowana.
Wojtek Kułaga · 2 maja 2019 · obyczaje ·strony: « ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło