20 lat Wywroty
strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Ruch wspomaga pracę umysłową

Praca umysłowa często wiąże się z siedzącym lub nawet leżącym trybem życia. Szczególnie literaci uwielbiają tworzyć w pozycji horyzontalnej. Ale liczne przykłady pokazują, że lepsze wyniki można osiągnąć, zwiększając nieco dyscyplinę pracy, a przy okazji dbając o zdrowie.
Redakcja · 2 pazdziernika 2017 · obyczaje ·

Oryginalny prezent na każdą okazję – podaruj fotoobraz!

Dawanie upominków jest równie miłe jak ich otrzymywanie. Trudno wszak nie zgodzić się z owym stwierdzeniem, ale czasami problem polega na tym, że brakuje nam pomysłów na to, co takiego zakupić dla ważnej dla nas, ukochanej osoby, by czuła się ona usatysfakcjonowana. Kolejna koszula, perfumy, skarpety, książki, kosmetyki czy torebka to rozwiązanie, które na pewno nikogo nie zaskoczy, nie zachwyci, nie sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech zdumienia i wielka radość. Czas zatem wymyślić coś innego, oryginalny prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę!
Redakcja · 2 pazdziernika 2017 · obyczaje ·

Jak zaprojektować idealną kuchnię? Doradza firma z Dreamdesign z Krakowa

Kuchnia to serce każdego domu. Szczególnie jeśli lubimy gotować, ważne jest aby spełniała wszystkie oczekiwania. Jak zaprojektować kuchnię idealną, która będzie nie tylko piękna ale również funkcjonalna? Poznaj porady ekspertów firmy Dreamdesign z Krakowa.
Redakcja · 2 pazdziernika 2017 · obyczaje ·

Jak prawidłowo korzystać ze szczoteczki elektrycznej?

Szczoteczka elektryczna to urządzenie bardzo intuicyjne w obsłudze. Do poprawnego oczyszczenia uzębienia, nie wymaga korzystania ze specjalnych technik oczyszczania, a jedynie doboru odpowiedniej pasty. Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach.
Redakcja · 2 pazdziernika 2017 · obyczaje · 1 komentarz

Jak zapobiegać wilgoci w domu?

Przy budowie lub renowacji domu warto pomyśleć o ociepleniu budynku. Izolacja przeciwwilgociowa będzie dodatkowym atutem. Pozbycie się pleśni i grzyba ze ścian jest trudne. A jak powszechnie wiadomo – lepiej zapobiegać niż leczyć.
Redakcja · 2 pazdziernika 2017 · obyczaje ·

Materace - sekret zdrowego snu

Materace, produkt jeszcze nie tak dawno dostępny w kilku skromnych wariantach, obecnie przytłacza różnorodnością modeli o skrajnie odmiennych parametrach i właściwościach. Jedną z ciekawszych opcji są tu warianty wyposażone w tak zwane strefy twardości, których liczba waha się od trzech, do siedmiu. Przeznaczeniem takiego rozwiązania jest, jak łatwo się domyślić, podniesienie do maksimum komfortu wypoczynku.
Redakcja · 30 września 2017 · obyczaje ·

Czy CNC wpływa na szybkość produkcji?

Każdy konstruktor zna rozwinięcie magicznego skrótu CNC, czyli Computerized Numerical Control. To system, który bardzo często jest stosowany w urządzeniach takich jak obrabiarki numeryczne cnc. Warto jednak pamiętać, że zanim pojawiły się obrabiarki, to przemysł przerobił już wcześniej tokarki karuzelowe i frezarki. System komputerowy ulepszył po prostu działanie tych maszyn i sprawił, że stały się jeszcze bardziej precyzyjne i wielofunkcyjne niż przed wprowadzeniem sterowania komputerowego.
Redakcja · 20 września 2017 · obyczaje ·

Cydr – starożytny napój bogów w polskim wydaniu

O tym napoju zrobiło się głośno mniej więcej cztery lata temu i wtedy zaczęła się na niego moda w naszym kraju. Wyjątkowy, świeży, aromatyczny, pachnie latem i soczystymi jabłkami. O jakim napoju mowa? Oczywiście o cydrze, inaczej zwanym jabłecznikiem! Ale czym tak naprawdę jest cydr i w jaki sposób znalazł się w polskich szklankach? Dlaczego wcześniej nie był równie popularny, jak w tej chwili?
Redakcja · 19 września 2017 · obyczaje ·

Nie tylko rozmiar ma znaczenie, czyli jak wybrać narożnik do salonu

Mały salon to tylko problem małego narożnika. O ile wymiar jest kluczowy, to nie sposób pominąć wizualne czynniki. Optyczne powiększenie małego salonu jest równie ważne. Wykorzystaj do tego celu właśnie narożnik.
Redakcja · 18 września 2017 · obyczaje ·

Hubertus 2017 w Pałacu Pacółtowo

Hubertus to tradycyjne święto, mające swoje korzenie w XVIII wieku i szczególnie ważny dzień dla wszystkich miłośników jeździectwa i obcowania z naturą. Organizowane zawsze jesienią to…

Pałac Pacółtowo · 12 września 2017 · obyczaje ·

Kupujemy pierwszą wiatrówkę. Na co zwrócić uwagę?

Pierwszym elementem wyboru z jakim przyjdzie nam się zmierzyć jest decyzja czy zakupioną wiatrówką będzie broń długa, czy też krótka. Z wyborem tym powiązane są różnorakie konsekwencje, takie jak dystans strzelecki, zasięg i siła rażenia czy choćby poręczność naszej wiatrówki.
Redakcja · 12 września 2017 · obyczaje ·

Jaki prezent ślubny zamiast kwiatów?

Podczas ślubu wręcza się Młodej Parze kopertę, której zawartość będzie mogła się przydać na nowej drodze życia, albo upominek związany najczęściej z dopiero co założonym gospodarstwem domowym. Do niedawna, elementem obowiązkowym były też kwiaty. Jednak od pewnego czasu kwiaty coraz częściej zastępowane są innym upominkiem.
Redakcja · 11 września 2017 · obyczaje ·

Przy stole z Singerem

Festiwal Warszawa Singera, corocznie przyciągający na Plac Grzybowski 60 tys. widzów, zaprasza do zapoznania się z polsko-żydowską kulturą i tradycją w dniach 26.08-03.09.2017 r. Wśród…

Sandra Zagajna · 2 września 2017 · obyczaje ·

Pod rękę z Singerem - spacerem po żydowskiej Warszawie

Festiwal Warszawa Singera, corocznie przyciągający na Plac Grzybowski 60 tys. widzów, zaprasza do zapoznania się z polsko-żydowską kulturą i tradycją w dniach 26.08-03.09.2017 r. Wśród…

Sandra Zagajna · 2 września 2017 · podróże · 1 komentarz

Mieszkania na Mokotowie

Mokotów to jedna z warszawskich dzielnic, która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy. Jest położona w bliskiej odległości od centrum miasta i dobrze z nim skomunikowana. Liczne ośrodki kulturalno – naukowe,  bogate zaplecze handlowo – usługowe  i parki sprawiają, że Mokotów jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do zamieszkania.
Redakcja · 31 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Kosmetyki naturalne a organiczne – czym się różnią?

Często mówiąc kosmetyki naturalne lub organiczne mamy na myśli to samo. Niestety jest to błąd. Kosmetyki naturalne to nie to samo co organiczne, ale wobec i jednych i drugich są stawiane spore wymagania. Czym produkty naturalne w odróżnieniu do organicznych? Jakie są różnice między nimi i co posiadają w swoim składzie?
Redakcja · 30 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Prasa drukowana umiera - prawda czy mit?

Od wielu lat liczni medioznawcy wieszczą śmierć tradycyjnej prasie, jednak ta cały czas broni się niezwykle dzielnie, przenosząc część swoich działań do internetu - wroga przez którego ponosi straty. Jednym z przejawów tej symbiozy, w która zachodzi pomiędzy prasą a internetem może być prenumerowanie prasy online. Usługi tego rodzaju świadczy Ruch ze swoją “Prenumeratą Ruch Online” Zanim omówimy wcześniej wspominaną symbiozę, która zaczyna zachodzić pomiędzy prasą a internetem zastanówmy się dlaczego tak wielu ekspertów twierdzi, że prasa w tradycyjnym rozumieniu zniknie na dobre.
Redakcja · 28 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Halo, będzie rozmowa

Bez odpowiedniej jakości słuchawek, usługi typu Call Center skazane są na klęskę – słuchawka w przypadku tego typu usług to rzecz równie ważna jak silnik w naszym samochodzie. Bez niego daleko nie zajedziemy. Nawet najlepszy konsultant na świecie nie nawiąże odpowiedniego kontaktu z rozmówcą, który go nie słyszy. Żaden szanujący się klient nie będzie tolerował trzasków, czy szumów – szczególnie w sytuacji kiedy próbujemy mu cokolwiek sprzedać. Jednym słowem odpowiednio dobrane słuchawki do call center to absolutna podstawa. Na rynku tego typu akcesoriów nie brakuje – niestety nie brakuje też sprzętu, który po krótkim okresie użytkowania dosłownie zaczyna rozpadać się w rękach. Jak zatem wybrać nasz sprzęt, na co zwrócić szczególną uwagę – oto kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.
Redakcja · 24 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Ciężka praca kominiarza

Widząc kominiarza zawsze łapiemy się za guzik. Według starego przesądu powinno przynieść nam to szczęście. I chociaż coraz rzadziej widywani są w swoim stroju, ich praca wcale nie uległa przedawnieniu. Komu jeszcze potrzebny jest kominiarz? Warszawa posiada wielu wykwalifikowanych kominiarzy, którzy wciąż posiadają wiele zleceń, a ich terminarz wprost pęka w szwach.
Redakcja · 21 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Młodzi Europejczycy po raz 7. upamiętniają Zagładę Romów

2 sierpnia 2017 przypada 73. rocznica likwidacji romskiego obozu rodzinnego w KL Auschwitz-Birkenau. Data ta uznawana jest za symboliczny Dzień Pamięci o Zagładzie Romów i Sinti. W ramach…

Edyta Jaśkowiak · 19 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Leczenie żylaków - dostępne metody

Żylaki to problem, który dotyka praktycznie co drugą kobietę i co piątego mężczyznę po ukończeniu 45 roku życia. Wbrew powszechnej opinii żylaki nie są problemem wyłącznie estetycznym. Przeciwnie, stanowią bardzo poważny problem medyczny, ponieważ nieleczone mogą prowadzić do zakrzepowego zapalenia żył lub powstawania trudno gojących się owrzodzeń.
Redakcja · 10 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Twoja firma ma powody do świętowania? Zorganizuj event, by wzmocnić swój wizerunek.

Powodów do świętowania może być wiele – zarówno w życiu prywatnym, jak i w świecie biznesu. Gdy prowadzisz firmę, powinieneś celebrować nawet małe sukcesy. Pielęgnowanie radości z podejmowanych działań to najlepszy motywator do podejmowania kolejnych. A jak świętować? Z pompą i pomysłem!
Redakcja · 10 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Wystrój wnętrz

Każdy z nas chce mieć pięknie urządzone i ozdobione mieszkanie. Właściciele małych sklepów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych też próbują przyciągnąć klientów zachwycającymi wnętrzami. Co jest niezbędne we wnętrzach?
Redakcja · 8 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Bezpieczne zakupy z Aliexpress

Coraz więcej osób decyduje się na zakupy z Aliexpress. To nic innego jak nasze Allegro, czy zagraniczny Ebay. Produkty pochodzące z Chin mogą być bardzo tanie, a wcale nie muszą być bardzo słabej jakości. Wiele z tych produktów, które można kupić na aukcjach, są dostępne w naszych sklepach i bazarach.
Redakcja · 8 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Second Hand online - koniec z tradycją!

Second hand-y, popularnie zwane także lumpeksami, były szczególnie uczęszczane kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu, gdy nie było jeszcze tak dużej ilości sklepów i zakup ubrań dla całej rodziny stanowił nieraz spory problem. Z biegiem czasu zaczęto otwierać więcej sklepów nowych i coraz trudniej znaleźć dobry jakościowo second hand. Nierzadko trzeba jechać przez całe miasto by jedynie rozejrzeć się po aktualnie posiadanym towarze. Z tego powodu wiele osób rezygnuje z zakupów w second hand-ach i wiele na tym traci. Na szczęście powstało rozwiązanie alternatywne - Szafa.Online internetowy second hand, w którym kupimy piękne i wysokiej jakości ubrania za niewielkie pieniądze.
Redakcja · 8 sierpnia 2017 · obyczaje ·strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło