Wywrota

lifestyle

strony: « 1 2 3 »
alfabetycznie chronologicznie

Depilacja laserowa z punktu widzenia współczesnego społeczeństwa

Kobiety żyjące w XXI przyzwyczaiły się do pewnego standardu i komfortu funkcjonowania. Choć nie dla wszystkich jest to oczywiste, to trwała gładkość swojego ciała, jest jednym z kluczowych elementów poczucia piękna. Gładkość stanowi niejako wymóg estetyczny. Od kilkudziesięciu lat nie uznaje się już naturalnych włosów na nogach, pod pachami czy też w okolicach bikini. Codzienne golenie się przy użyciu maszynki jest bardzo niewygodne i generuje możliwość wystąpienia licznych podrażnień skóry. Specjaliści opracowali więc o wiele bardziej skuteczną metodą, która pozwala na zażegnanie problemu niechcianego owłosienia raz na zawsze. Mowa tutaj oczywiście o depilacji laserowej. Jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, jakie oferuje nam dzisiejsza kosmetologia.
Redakcja · 14 listopada 2018 · lifestyle ·

Krępujący problem z wyglądem - jak zwalczyć cellulit?

Problem ten dotyczy aż dziewięćdziesięciu procent kobiet. Negatywnie wpływa on na urodę, cechuje się nieprzyjemnymi doznaniami podczas dotyku i bywa, że stanowi naprawdę poważne źródło kompleksów dla wielu pań. Cellulit, bo o nim mowa, to nieestetyczny problem. Na szczęście, można z nim walczyć i skutecznie wyeliminować jego ślady. Jak się pozbyć cellulitu? Czy istnieją jakieś skuteczne metody walki z nim?
Redakcja · 13 listopada 2018 · lifestyle ·

Ashwagandha – odkrywamy sekret indyjskiej medycyny

Ashwagandha – egzotyczna nazwa, która większości ludzi niewiele mówi. A szkoda, ponieważ roślina, która kryje się pod tą nazwą ma wiele dobroczynnych właściwości. Doskonale wiedzą o tym mieszkańcy Indii, którzy od wieków wykorzystują ashwagandhę w swojej tradycyjnej medycynie – Ajurwedzie. Wraz z rosnącą popularnością tej medycyny na naszym kontynencie również i ashwagandha zyskuje zwolenników.
Redakcja · 13 listopada 2018 · lifestyle · 1 komentarz

Badanie krwi u psa i kota - kiedy należy je wykonać?

Badanie krwi u psów i kotów to jedno z podstawowych działań diagnostycznych. Przeprowadza się je zwykle wówczas, gdy inne typy badań – przede wszystkim badanie fizykalne – nie pozwalają na ustalenie przyczyny zauważalnych dolegliwości naszego pupila. Może ono być również odpowiedzią na to, dlaczego zastosowane metody leczenia nie przynoszą pożądanego skutku. Kiedy należy je wykonać?
Redakcja · 7 listopada 2018 · lifestyle ·

Wszyscy kochamy kawę — jak przyrządzić ją w najprostszy sposób?

Tym, co w pierwszej kolejności skłania klientów do sięgania po ekspresy kapsułkowe, jest ich atrakcyjna cena i komfort związany z szybkością oraz łatwością przyrządzania kawy. Sceptycy kręcą natomiast nosem, wskazując na gorszy smak i dyskusyjne walory zdrowotne wynikające z takiego rozwiązania. Stawiają oni na tradycyjny model przygotowywania tego napoju. Czy słusznie? A może czas odczarować ekspres na kapsułki?
Redakcja · 22 września 2018 · lifestyle ·

Kolorowe oczyszczacze od Klarta Forste

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które ma sprawić, że wnętrze budynku będzie wolne od chorobotwórczych zanieczyszczeń. Przyglądając się niektórym urządzeniom dostępnym na rynku można odnieść wrażenie, iż bezpieczeństwo osiąga się kosztem estetyki mieszkania. To nieprawda, na co najlepszym dowodem są kolorowe oczyszczacze powietrza Klarta Forste.
Redakcja · 12 września 2018 · lifestyle · 3 komentarze

Nadciśnienie tętnicze

Podwyższenie ciśnienia krwi powyżej granic normy nazywamy nadciśnieniem tętniczym. Uważane za chorobę cywilizacyjną wciąż pozostaje najważniejszym czynnikiem ryzyka przedwczesnej śmierci na całym świecie. Jak rozpoznać tę chorobę? Czy można ją skutecznie wyleczyć?
Redakcja · 4 września 2018 · lifestyle ·

Nieinwazyjna zmiana wyglądu

Coraz częściej podejmowane są decyzje o zmianie swojego wizerunku, a dotyczy to głównie kobiet, które chcą znów poczuć się piękne i młode. Metody te jednak są bardzo inwazyjne i dość ryzykowne, a mowa między innymi o operacjach plastycznych i niektórych zabiegach medycyny estetycznej. Pragniemy jednak udowodnić, że można dokonać prawdziwej przemiany bez konieczności ingerowania w swoje ciało biologiczne, a przedstawimy to na podstawie kilku poniższych przykładów, dlatego zapraszamy do czytania i mamy nadzieję odmienić nieco Twoje przekonanie na temat zmian wyglądu zewnętrznego.
Redakcja · 31 sierpnia 2018 · lifestyle ·

Fazy rozwoju alkoholizmu

Alkohol jest jedną z najczęściej nadużywanych substancji i często o osobach uzależnionych myślimy bardzo stereotypowo. Wyobrażając sobie kogoś, kto zmaga się z nałogiem często wyobrażamy sobie bezdomnych, ludzi, którzy stracili dom, rodzinę i inne rzeczy z powodu alkoholu. Jednak te stereotypy to końcowy efekt znacznie dłuższego procesu.
Redakcja · 28 sierpnia 2018 · lifestyle · 2 komentarze

W jakich obszarach ciała można wykonywać depilację laserową?

W przypadku nowoczesnych metod depilacji, jak chociażby przy pomocy lasera Vectus, zabiegi można wykonywać na obszarze całego ciała. Jedynym wyjątkiem są miejsca intymne u panów, o czym decydują względy bezpieczeństwa. Poza tym depilacja może być przeprowadzona w obszarze pach, nóg, miejsc intymnych, twarzy, pleców, klatki piersiowej, czy rąk.
Redakcja · 7 sierpnia 2018 · lifestyle · 1 komentarz

Tabletki na włosy - czy w ogóle działają?

Każdy z nas marzy o gęstych, lśniących, zdrowych włosach. To normalne, gdy w ciągu dnia tracimy od 50 do 100 włosów. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy nowe włosy wcale nie chcą rosnąć, a nasza bujna czupryna znacznie się przerzedza. Z pomocą przychodzą tabletki na włosy, które nie tylko stymulują ich porost, ale także dostarczają niezbędnych witamin i minerałów, by włosy były piękne i zdrowe.
Redakcja · 7 sierpnia 2018 · lifestyle ·

Co powinniśmy zapewnić zwierzętom domowym?

Decydując się na zakup zwierzęcia domowego musimy liczyć się z tym, że przez kilka lub kilkanaście następnych lat będziemy musieli poświęcać mu wiele troski i uwagi oraz dostarczać wszystkich produktów niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Czego potrzebują nasze domowe zwierzaki?
Redakcja · 31 lipca 2018 · lifestyle ·

Jak radzić sobie z trądzikiem?

Trądzik skutecznie uprzykrza życie większości nastolatków prawdopodobnie od zarania dziejów. To schorzenie, które daje się we znaki zwłaszcza ze względów estetycznych, co wpływa na obniżoną samoocenę i samopoczucie młodych ludzi. O jego przyczynach i o tym, jak z skutecznie walczyć nim walczyć, piszemy w poniższym artykule.
Redakcja · 25 czerwca 2018 · lifestyle ·

Cykl marcowych warsztatów w PME

Warsztaty z batiku i papieru mâché, a także zajęcia o naturalnych kosmetykach. W marcu Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie przygotowało cykle niezwykłych wydarzeń. Batikowe tkaniny…

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie · 1 marca 2017 · lifestyle ·

„SuperForma” – nowy sportowy projekt prekursorki fitnessu w Polsce!

Pokonaj swoje ograniczenia! namawia Mariola Bojarska-Ferenc, prekursorka fitnessu i popularyzatorka zdrowego stylu życia. Teraz przygotowała grę planszową SuperForma , która nie tylko…

Robert Stawski · 1 maja 2016 · lifestyle ·

Mariola Bojarska-Ferenc motywuje

Czy można świetnie się bawić, aktywnie spędzić czas z bliskimi i równocześnie pracować nad swoją sylwetką? Mariola Bojarska-Ferenc udowadnia, że tak! W tym celu przygotowała…

Robert Stawski · 1 maja 2016 · lifestyle ·

Relaksacja

Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która składać się będą następujące sesje: CHOREOTERAPIA- terapia tańcem, z elementami masażu,…

Zuzanna Olrzyńska · 25 lutego 2016 · lifestyle ·

Warsztaty JAZZ4FUN

29.03.2015 w godzinach 11:30-16:00 zapraszamy na warsztaty taneczne JAZZ4FUN! Zajęcia będą prowadzone przez Michała Łabusia i będą oscylowały wokół technik contemporary jazz i lirycal…

Centrum Inicjatyw Artystycznych · 19 marca 2015 · lifestyle ·

Zaadoptuj ogród

Od maja 2014 roku mieszkańcy Warszawy pielęgnują 90 ogródków zasadzonych w zabytkowej części dawnej fabryki Norblina. Wkrótce projekt dobiegnie końca, a rośliny wyhodowane na Żelaznej…

Redakcja · 16 września 2014 · lifestyle ·

RELAKSACJA - 30.03.2014 r. niedziela godz.: 14:00-20:00

RELAKSACJE, we Wrocławskim Klubie Formaty przy ul. Samborskiej 3-5 30 marca (niedziela) godz. 14:00 20:00 WSTĘP 30 zł /25 zł (studenci) Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień…

Redakcja · 22 marca 2014 · lifestyle ·

Zima w mieście w stylu Dalekiego Wschodu!

Ferie zimowe za pasem a Wasze dzieci nie mają jeszcze pomysłu jak je spędzić? Zapraszamy do SOTO! U nas nawet wakacje w dużym mieście wcale nie muszą być nudne! Specjalny program został…

SOTO - Dojo · 21 stycznia 2014 · lifestyle ·

Młodzież oswaja raka

Biblioterapia staje się coraz popularniejszą i skuteczniejszą formą leczenia poprzez słowo, wrażliwość, empatię. Alternatywną formą wspierania osób borykających się z chorobą nowotworową oraz ich rodzin jest wydana niedawno publikacja o zaskakującym tytule "Ujeździłem raka".
Liczba PI · 25 lipca 2013 · lifestyle ·

Cenne kursy tatuażu

Kursy, warsztaty i szkolenia z każdym dniem zyskują na popularności. Bardzo ważne jest też i to, że obecnie ich zakres jest bardzo szeroki i każdy z nas w takiej firmie znajdzie coś co go w…

Tekst sponsorowany · 22 lipca 2013 · lifestyle ·

Darmowe posiłki dla pracowników

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że zmotywowany pracownik przynosi danej firmie o wiele więcej od typowego pracownika, który nie ma motywacji do pracy. W takiej sytuacji nie…

Artykuł sponsorowany · 18 lipca 2013 · lifestyle ·

Nie mamy problemu z HIV?!

Każdego dnia na świecie HIV zakaża się 3000 tys. młodych ludzi. Z danych UNAIDS wynika, że tylko 1 na 3 z nich wie w jaki sposób przenosi się HIV. 8-10 czerwca 2011 w Siedzibie Głównej ONZ w Nowym Jorku spotkają się światowi przywódcy, aby wspólnie dyskutować o walce z epidemią HIV/AIDS.
Redakcja · 26 maja 2011 · lifestyle ·strony: « 1 2 3 »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca