podróże

strony: « 1 2 3 4
alfabetycznie chronologicznie

Pocztówka z Japonii

Zbitka fotek wykonanych prze zemnie

KIER · 15 sierpnia 2008 · podróże ·

Tam za górą leży Sarajewo

Aleja Snajperów, wszechobecne ślady po kulach i granatach. Zaminowane opłotki, miejsce śmierci bezpośredniej i semantycznej. Miejsce tajemnicy, której my – Europejczycy – nie jesteśmy w stanie zdeszyfrować.
nonFelix · 7 sierpnia 2008 · podróże · 4 komentarze

Wypadek polskiego busa

Troje Polaków zginęło, dziewięć osób rannych przebywa w szpitalu, w tym dwie są w ciężkim, ale stabilnym stanie w wyniku wypadku minibusu w Saksonii - poinformowała policja w Zwickau.…

artykuł odrzucony
KlaudikxD · 30 czerwca 2008 · podróże ·

Podróż za jeden uśmiech

Możemy wreszcie mieć ochotę na podróż dla samej podróży. Na mistyczną pielgrzymkę przez czas i przestrzeń. Na ostre jazdy na czystej ludzkiej życzliwości. Na bieg na orientację, gdzie głównym zadaniem jest odnalezienie się w obcej kulturze.
nonFelix · 26 czerwca 2008 · podróże · 7 komentarzy

Akcja rekreacja! Z przewodnikiem po wybrzeżu Adriatyku

AKCJA REKREACJA - RUSZAJ NA WYBRZEŻE CHORWACJI, SŁOWENII i CZARNOG RY! Najnowszy przewodnik w serii rekreacyjnej Wydawnictwa Bezdroża poprowadzi przez najpiękniejsze zakątki wybrzeża Morza…

Redakcja · 24 czerwca 2008 · podróże ·

Wydawnictwo Bezdroża po raz kolejny laureatem Złotego Lauru Konsumenta

Wydawnictwo Bezdroża już czwarty rok z kolei otrzymało ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2008 w kategorii "Przewodniki".

"Laur Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju, który wyłania co roku produkty i marki najwyższej jakości w prawie 300 kategoriach. Wyróżnienia przyznawane są od czterech lat…

Redakcja · 18 czerwca 2008 · podróże · 1 komentarz

Pierwsza mapa Warszawy dla młodocianych turystów

Na przełomie kwietnia i maja 2008 r. ukaże się mapa Warszawy przygotowana specjalnie z myślą o turystach w wieku 18-35, tzw. "travellersach". Mapa powstała w wyniku współpracy europejskiej organizacji non profit USE-IT, Fundacji Bęc Zmiana i Biura Promocji m.st. Warszawy.
Redakcja · 2 kwietnia 2008 · podróże ·

Śleboda

łańcuch przejedzenia, rosnących cen, dzikiej wolności i wyobcowania psów... teraz

Myślę sobie o wolności, o prawdziwej wolności bez ograniczeń, której nikt mi nie odbierze. A jednocześnie bezradnie patrzę jak każdego dnia dobrowolnie i z uśmiechem na twarzy zakładamy…

netah · 6 lipca 2002 · podróże · 4 komentarze

Beskid Niski 2000

Są to wspomnienia z wypadu dwóch śmiałków do najmniej uczęszczanego i mistycznego zakątka polskich gór Beskidu Niskiego, ponieważ jednak owego mistycyzmu nie da się słowem pisanem wyrazić tak samo jak emocji duszą miotających, gdy na te buki wiecznie rosnące się patrzy i na krzywizny oraz wielkości pagórków otaczających więc spisane zostały one w sposób gwarowo-debilny, moroński i neutralny.
Palmer Eldritch · 3 marca 2001 · podróże · 3 komentarze

Góry są jeszcze nie skażone

"...Góry mają jednak w sobie jakiś magnes, który przyciąga ludzi i żadne racjonalne wytłumaczenie nie znajduje tutaj uzasadnienia. Ludzie będą chodzić w góry nic i nikt ich przed tym nie powstrzyma!". - Andrzej Marcisz w książce "Każdemu jego Everest"
Jelow · 16 pazdziernika 2000 · podróże ·

Co wydarzyło się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą...

Festiwal Filmowy i Artystyczny w Kazimierzu Dolnym trwał od 4 do 13 sierpnia. Imprezom filmowym towarzyszyły wystawy plakatu, koncerty i dyskusje znanych osobistości polskiej sceny artystycznej nad kondycją sztuki współczesnej. Wszystko to rozegrało się w malowniczych plenerach miasta, w którym nie sposób się nie zakochać.
lulu · 11 sierpnia 2000 · podróże · 1 komentarz

pijacy na wschodzie

opis wyjazdu dwóch idiotów do Mołdawii. Rano wraz z Adrianem jedziemy na SGH odebrać zaproszenia od Rosjan, które na pewno przyszły. Jedyną wiadomością jest jednak to, że mają oni z nimi problemy. Kurwa. Trzeba szukać alternatywy.
mariusz · 11 kwietnia 2000 · podróże · 1 komentarzstrony: « 1 2 3 4

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło