strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Planujesz wyjazd w Tatry? Zobacz jak się przygotować!

Planujesz wakacje w Zakopanem? Dobrze trafiłeś! Jeśli jeszcze nie jesteś pewny gdzie nocować, jak zorganizować wycieczkę, lub co zabrać ze sobą w góry – przeczytaj poniższy artykuł.

Najpierw noclegi. Zakopane kiedy szukać? Zakopane i okolice są oblegane w sezonie turystycznym. A ten trwa tu prawie cały rok. Zarówno latem, jak i zimą, tłumy z całej Polski wyruszają na…

Wojtek Kułaga · przedwczoraj · obyczaje ·

Bathroom Cleaner płyn do czyszczenia powierzchni plastikowych

Każda toaleta, zarówno domowa, jak i turystyczna wymaga regularnego czyszczenia oraz dbałości o jej higienę. Niemniej jednak sposób czyszczenia oraz środki do higieny toalet domowych, turystycznych i przenośnych nie są takie same. Myjąc toaletę turystyczną nie powinno się używać preparatów chemicznych stosowanych do toalety domowej (ceramicznej).
Wojtek Kułaga · przedwczoraj · obyczaje ·

FLYERALARM umacnia pozycję w Polsce

FLYERALARM to bez wątpienia jedna z największych drukarni w Europie, która posiada szeroki zakres produktów i usług. Dziennie realizuje ok. 15 000 zamówień, a rocznie ilość klientów korzystająca z ich pomocy sięga 1,5 mln. Aktualnie firma wzmacnia swoją pozycję również w Polsce.
Wojtek Kułaga · przedwczoraj · obyczaje ·

Jakie powinna wyglądać wizyta u endokrynologa?

Jeśli zaglądasz w to miejsce, to na pewno zastanawiasz się, czym zajmuje się endokrynolog i jak powinna wyglądać wizyta u niego. Sama endokrynologia zajmuje się zajmuje się wydzielaniem wewnętrznym – na to wskazuje sama nazwa ( gr. Endos – wewnętrzny, krino – wydzielam). Chodzi oczywiście konkretniej o gruczoły i hormony w naszym organizmie. Jeśli ich praca jest zaburzona, to wizyta u endokrynologa będzie koniecznością.
Wojtek Kułaga · przedwczoraj · obyczaje ·

FLYERALARM umacnia pozycję w Polsce

FLYERALARM to bez wątpienia jedna z największych drukarni w Europie, która posiada szeroki zakres produktów i usług. Dziennie realizuje ok. 15 000 zamówień, a rocznie ilość klientów korzystająca z ich pomocy sięga 1,5 mln. Aktualnie firma wzmacnia swoją pozycję również w Polsce.
Wojtek Kułaga · przedwczoraj · obyczaje ·

Ubezpieczenie mieszkania od zalania

Życie w mieszkaniu ma wiele zalet, do których z pewnością można zaliczyć rozbudowany system centralnego ogrzewania oraz brak zmartwień związanych z konserwacją, wymianą czy naprawą zewnętrznych części budynku. Jednak wewnętrzne awarie, takie jak np. pęknięty wężyk od pralki mogą doprowadzić do zalania sąsiada mieszkającego piętro niżej, co może grozić nie tylko stratami finansowymi, ale również niechcianym konfliktem. Aby uniknąć takich nieprzyjemności, warto wykupić odpowiednią polisę.
Wojtek Kułaga · 19 sierpnia 2019 · obyczaje ·

LemON akustycznie

LemON akustycznie w Radiu Wrocław Charyzmatyczny wokalista z wyjątkowym i oryginalnym głosem. Zespół, którego utwory podbijają listy przebojów. Radio Wrocław zaprasza na akustyczny koncert…

Eventim.pl · 15 sierpnia 2019 · pozostałe ·

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to kredyt z którego coraz częściej korzystają Polacy. Zanim zdecydujemy się na jego zaciągnięcie musimy o nim wiedzieć nieco więcej. Procedura uzyskania kredytu gotówkowego jest bardzo prosta i co więcej nie musimy wcale określać celu na jaki chcemy go przeznaczyć. A zatem kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć zarówno na kupno auta, sprzętu RTV czy AGDM, remont mieszkania a nawet na wakacje z rodziną. Aby otrzymać kredyt gotówkowy wystarczy nam zaświadczenie o zarobkach czy też zaświadczenie o zatrudnieniu.
Wojtek Kułaga · 12 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Nieużywane auto - w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem?

Samochody są wciąż jednym z najwygodniejszych i najbardziej elastycznych środków lokomocji.

Nic więc dziwnego, że chętnie korzystamy z nich zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niestety, upływający czas nie działa na ich korzyść. Zużycie, coraz częstsze awarie, problemy…

Wojtek Kułaga · 12 sierpnia 2019 · obyczaje · 1 komentarz

Co to jest kopanie kryptowalut? Na czym polega mining?

Kopanie czy też wydobywanie kryptowalut do dziś stanowi jedną z najpopularniejszych form pozyskiwania interesujących nas walut wirtualnych bez konieczności kupowania ich od innych użytkowników. O sposobie kopania decyduje tzw. algorytm konsensusu.
Redakcja · 10 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Polskie torby skórzane Belveder podbijają rynek

Wykonywanie toreb i akcesoriów skórzanych zgodnie z tradycją kuśnierską jest w dalszym ciągu rzadkim zjawiskiem na Polskim rynku galanterii. Przez lata 1990-2010 sztuka ta została zdominowana przez masową produkcję i niemal całkowicie zapomniana. Teraz powraca w nowej formie, ale w oparciu o tradycję naszych pradziadków. Polska marka Belveder za cel stawia sobie wyłącznie ręczne wytwarzanie toreb i wyrobów skórzanych, zgodnie z sztuką kaletniczego rzemiosła.
Redakcja · 10 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Jak kogeneracja pomaga chronić środowisko?

Produkcja energii elektrycznej z takich paliw jak węgiel kamienny bądź gaz ziemny wiąże się z emisją szkodliwych substancji do atmosfery. Głównie mowa o dwutlenku węgla, ponieważ to on może doprowadzić do największych szkód w środowisku naturalnym. Można jednak znacznie polepszyć efektywność energetyczną stosując tak zwaną kogenerację.
Redakcja · 10 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Decoupage - jak zacząć?

Każdy, kto lubi otaczać się ręcznie zdobionymi przedmiotami z pewnością nie raz miał okazję usłyszeć określenie decoupage. Wyjaśniamy, co kryje się pod tym pojęciem oraz zdradzamy, w jaki sposób rozpocząć przygodę z tą techniką.
Wojtek Kułaga · 9 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Czym są materiały POS?

Funkcjonuje obecnie wiele różnych działań marketingowych, które mają bardzo dużą skuteczność. Jednym z nich, bez wątpienia są materiały POS, które to są przeróżnymi nośnikami reklamy stosowanej przede wszystkim poza środkami masowego przekazu.
Wojtek Kułaga · 9 sierpnia 2019 · obyczaje ·

Show French Touch

"French Touch to wielopłaszczyznowa akcja, realizowana raz do roku na terenie całego kraju. Jego zwieńczeniem jest Show French Touch, wydarzenie kulturalno-muzyczne transmitowane przez telewizję …

Eventim.pl · 8 sierpnia 2019 · pozostałe ·

Wszystko co musisz wiedzieć o drukarkach laserowych

Większość z nas w swoim codziennym życiu korzysta z drukarki. Do najczęściej wybieranych narzędzi drukujących zaliczamy modele laserowe. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim mniejszej awaryjności w porównaniu do drukarek atramentowych, niskiej cenie druku, a także dużej wydajności tonera. Z modeli laserowych korzystamy najczęściej w miejscach w których drukuje się często i to w hurtowych ilościach m.in. ze względu na szybkość pracy drukarki oraz jakość wydruku.
Wojtek Kułaga · 6 sierpnia 2019 · obyczaje · 1 komentarz

Artur Andrus i Jego Goście

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. …

Eventim.pl · 31 lipca 2019 · pozostałe ·

Co zrobić gdy boli ucho? Poznaj sprawdzone sposoby

Czosnek, imbir, krople do uszu, a może antybiotyk? Jak radzić sobie z bólem ucha? Metoda leczenia jest w dużej mierze uzależniona od dolegliwości. Z nasilonymi, którym towarzyszy silny ból oraz gorączka, powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza. Dobrze, by specjalista obejrzał również te, które mają delikatniejszy przebieg. Jeśli jednak nie mamy dostępu do służby zdrowia, aby nie narażać się na rozwój choroby, możemy także sięgnąć po ogólnodostępne sposoby.
Wojtek Kułaga · 30 lipca 2019 · pozostałe ·

Funkcjonalny program do fakturowania z magazynem

Połączenie sprzedaży, wystawiania faktur i magazynu wymaga właściwego programu, który pozwoli w krótkim czasie przygotować wymagane dokumenty. Rozwiązań jest wiele jednak warto mieć na uwadze przydatność posiadanych przez nie opcji.
Wojtek Kułaga · 23 lipca 2019 · obyczaje ·

Czym zastąpić kij i marchewkę aby dziecko wyrosło na szczęśliwego człowieka?

Rodzimy się wolni i pełni marzeń. Droga przez życie, obstawiona zakazami i nakazami, ogranicza naszą wolność i zabija pasję. Kto zatem stawia zakazy i nakazy, mówi co wypada i nie wypada,…

Anna Gwara · 23 lipca 2019 · obyczaje ·

Kabaret Moralnego Niepokoju

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby …

Eventim.pl · 23 lipca 2019 · pozostałe ·

Doktor Absurdu przedstawia

Nowy cykl kabaretowy na scenie Impartu. Gospodarzem wieczoru będzie Ścibor Szpak, zdobywca Grand Prix na przeglądzie kabaretów PAKA w 2012 oraz na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry w 2013. …

Eventim.pl · 18 lipca 2019 · pozostałe ·

Wszystko, co warto wiedzieć o odszkodowaniu za odwołany lub opóźniony lot

Co roku na podróż samolotem decydują się miliony osób. Za jego pośrednictwem możliwe jest szybkie i bezpieczne dotarcie do praktycznie każdego miejsca na świecie. Mimo tego, że samoloty są z reguły punktualne, w niektórych sytuacjach może dojść do znacznego opóźnienia, a nawet całkowitego odwołania lotu. Wszyscy pasażerowie mogą ubiegać się zarówno o odszkodowanie za odwołany lot, jak i za jego opóźnienie.
Wojtek Kułaga · 16 lipca 2019 · obyczaje ·

Jak urozmaicić szkolne lekcje i bardziej zainteresować uczniów swoim przedmiotem?

Dla większości dzieci i młodzieży w wieku szkolnym lekcje są niestety przykrym obowiązkiem, w których udział biorą jedynie z konieczności. Na taki stan rzeczy wpływa kilka czynników. Jednym z najważniejszych z nich jest brak pomysłu na lekcje nauczycieli, którzy nie są w stanie zainteresować swoich uczniów przekazywaną wiedzą i prowadzą zajęcia w nudny oraz monotonny sposób. Istnieją jednak skuteczne sposoby, aby urozmaicić lekcje oraz wzbudzić zainteresowanie nimi wśród uczniów.
Wojtek Kułaga · 16 lipca 2019 · obyczaje ·

Jakie drzwi przesuwne wybrać do przedpokoju?

Niewątpliwą zaletą drzwi przesuwnych jest to, że otwierając się wzdłuż ściany, oszczędzają przestrzeń. Takie od dawna stosowane są w przestrzeni biurowej i różnego rodzaju gabinetach. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się też w naszych domowych przedpokojach. Ponieważ to zazwyczaj małe i wąskie pomieszczenie sprawia najwięcej kłopotów z aranżacją, przygotowaliśmy szeroki wolumen propozycji, które sprawią, że przedpokój zyska iluzje przestronności i optycznego powiększenia.
Wojtek Kułaga · 15 lipca 2019 · obyczaje ·strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło