strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Smart City - współpraca systemów dla wygody mieszkańców

Inteligentne miasta to rozwiązania, które obecnie już funkcjonują w bardzo wielu lokalizacjach, są jednak wciąż rozwijane i udoskonalane, aby sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom korzystających z nich osób. Założeniem idei smart city jest bowiem przede wszystkim odpowiednie współpracowanie ze sobą wielu systemów, które do tej pory bardzo często działają oddzielnie.
Redakcja · 16 maja 2018 · obyczaje ·

Formalności po śmierci bliskiej osoby

Niezależnie od tego czy bliska nam osoba odchodzi nagle, czy też w wyniku długiej choroby, jej śmierć jest zawsze tak samo bolesna. Nie można się przygotować do tego trudnego pożegnania, zwłaszcza gdy ze zmarłym łączyły nas naprawdę silne więzi. Niestety jest to jednak coś nieuniknionego, przed czym zwyczajnie nie możemy się uchronić. Kiedy umiera ktoś z naszych bliskich, często mamy wrażenie, że cały świat na chwilę się zatrzymuje. W rzeczywistości jednak ciągle pędzi do przodu, a my musimy zająć się bardzo przyziemnymi sprawami. Warto dowiedzieć się w związku z tym, jakie formalności należy załatwić po śmierci członka rodziny. Oczywiście, jak można się domyślić nie musimy robić wszystkiego sami. Wieloma czynnościami mogą się również zająć inne osoby, czy też nasi pełnomocnicy. Musimy być jednak świadomi tego, co po prostu trzeba wziąć pod uwagę w tym trudnym dla nas czasie.
Redakcja · 10 maja 2018 · obyczaje ·

Czy warto zlecać specjalistom tworzenie responsywnych stron WWW?

W dzisiejszych czasach dobrze zrobione strony WWW są na wagę złota. Od kilku lat świat web designu przechodzi ciągłą rewolucję. Gwałtowne upowszechnienie się urządzeń mobilnych doprowadziło do powstania nowego trendu, tak zwanego RWD (skrót od ang. „responsive web design”). Chodzi o to, aby strona dopasowywała się wyglądem do różnych urządzeń i wyświetlała się prawidłowo nie tylko na stacjonarnym czy przenośnym komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. Koncern Google usilnie promuje responsywne strony internetowe – tym samym jeśli komuś zależy na dobrej pozycji w wyszukiwarce, powinien poważnie zainteresować się tym tematem. Jak zadbać o to, aby dorównać obecnym standardom RWD?
Redakcja · 10 maja 2018 · obyczaje ·

Bilety Festiwal Miasto Szczęśliwe

Eventim.pl · 10 maja 2018 · pozostałe ·

Coraz większa popularność usługi jaką jest opróżnianie mieszkań Warszawa

Z każdym rokiem taka usługa jak opróżnianie mieszkań warszawa staje się coraz popularniejsza. Zjawisko te determinuje wiele czynników. Przede wszystkim bowiem żyjemy dzisiaj w tak dużym tempie, iż zwyczajnie na określone działania zaczyna brakować nam czasu. W związku z czym gdy planujemy przeprowadzkę, czy to krajową, czy też zagraniczną, staramy się znaleźć takie rozwiązanie, które to pomoże nam cały proces usprawnić. Niestety wynoszenie niepotrzebnych już sprzętów, czy też zbędnych mebli, których nie planujemy przewozić, wiąże się z ogromem pracy, a nie każdy może sobie na takową pozwolić. Dlatego też na pewno dobrym pomysłem będzie postawienie na usługi wyspecjalizowanej firmy, która to za nas przeprowadzi całą operację. Jak jednak wybrać firmę, która przeprowadzi dla nas takie działania?
Redakcja · 2 maja 2018 · obyczaje ·

Co zrobić, kiedy nie radzisz sobie ze spłatą pożyczki?

Celem zaciągania pożyczek online jest szybkie otrzymanie potrzebnej sumy pieniędzy. Jednak to, co teoretycznie ma nam ułatwić życie, przez różne nieoczekiwanie sytuacje może w krótkim czasie stać się jego utrapieniem. Jak poradzić sobie z zadłużeniem, którego nie jesteś w stanie zwrócić chwilówki online lub zapłacić kolejnej raty pożyczki? Przedstawiamy kilka rozwiązań, co zrobić, kiedy dług przekroczy twoje finansowe możliwości.
Redakcja · 1 maja 2018 · obyczaje ·

Lista darmowych atrakcji w Warszawie

Spędzenie kilku dni w Warszawie nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Wiele atrakcji – szczególnie kulturalnych – jest dostępnych za darmo. Wystarczy jedynie wiedzieć, kiedy są „bezpłatne dni’ lub gdzie pójść, aby posłuchać muzyki na żywo, nie płacąc za to nawet złotówki.
Redakcja · 1 maja 2018 · obyczaje ·

W jaki sposób wypromować swój biznes w Trójmieście?

Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają swoją działalność albo wchodzą na nowy rynek, na przykład trójmiejski, muszą się zmierzyć z problemem, jak wypromować firmę w regionie i trafić do tutejszego klienta. Można to łatwo osiągnąć, stosując się do kilku zasad.
Redakcja · 27 kwietnia 2018 · obyczaje ·

Bilety Warsztaty: Makijaż dzienny

Eventim.pl · 27 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Najpierw rodzinne spotkanie, a potem partyjka bilarda. Poznaj stoły bilardowe 2w1!

Bilard to prestiżowa rozrywka, która zyskuje coraz większe grono sympatyków. Wzrost popularności zawdzięcza transmisjom telewizyjnym z zawodów i dużej dostępności – dziś, żeby pograć, nie trzeba wychodzić z domu. Można postawić stół w biurze lub w domu i korzystać z niego, kiedy i ile dusza zapragnie. Na dodatek, jeśli wybierze się produkt 2w1, nie będzie wymagał osobnego pomieszczenia.
Redakcja · 23 kwietnia 2018 · obyczaje ·

#ChcęToPrzeżyć, czyli rekrutujemy testerów marzeń!

Internetowy serwis prezentowy Katalog Marzeń startuje z drugą edycją akcji #ChcęToPrzeżyć, której misją jest przypomnienie, co w życiu jest naprawdę ważne. Codzienność nierzadko zmusza nas do porzucenia myśli o spełnianiu swoich marzeń, inwestowaniu czasu oraz pieniędzy w przeżycia, których pragniemy doświadczyć. Na co dzień poświęcamy się uczelni lub pracy, a wolne godziny w grafiku zapełniamy kolejną porcją obowiązków. #ChcęToPrzeżyć ma sprawić, że na moment zatrzymamy się i zaczniemy robić to, co jest dla nas atrakcyjne i przynosi mnóstwo radości. Udział w akcji #ChcęToPrzeżyć to przygoda życia, dzięki której ludzie spełnią swoje marzenia i skosztują smaku przygody. Zupełnie za darmo!
Redakcja · 23 kwietnia 2018 · obyczaje ·

Sposoby na sprawdzanie kto dzwonił

Tak naprawdę, kiedy dzwoni do nas ktoś obcego numeru to nigdy do końca nie wiemy czego chce od nas taka osoba i dlaczego się z nami kontaktuje. Dowiedzieć się tego możemy chociażby poprzez odebranie takiego połączenia. Jednak teraz jest jeszcze jedno, o wiele bardziej bezpieczne wyjście. Mianowicie chodzi o stronę infonumer.pl, która pełni rolę wyszukiwarki obcych numerów telefonów. Ta wielka baza danych pozwala znaleźć informacje o numerach oraz osobach, do których one należą. Przekonaj się sam w jaki sposób działa ten pożyteczny serwis internetowy.
Redakcja · 22 kwietnia 2018 · obyczaje ·

Bilety Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Instrukcja obsługi faceta

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Filmowo-Serialowa

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Sala Naukowa

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Sala Literacka 2

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Sala Ziemi

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Sala Komiksowa

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Komiksowo - Filmowa

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Sala Literacka 1

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Pyrkon Prelekcje: Aula

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Bilety Master of Sex

Eventim.pl · 22 kwietnia 2018 · pozostałe ·

Dzień Świadomości - przełamywanie stereotypów na temat zaburzeń psychicznych

Dzień Świadomości to rozbudowana akcja społeczna, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku i Bartoszyckim Domu Kultury. Wydarzenie ma na celu…

Sandra Zagajna · 17 kwietnia 2018 · obyczaje ·

Bilety Artur Andrus

Zapraszamy na Recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym  oprócz znanych,  lubianych, wciąż oczekiwanych przez publiczność utworów,  będących  już niekwestionowanymi przebojami…

Eventim.pl · 13 kwietnia 2018 · pozostałe ·strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło