Sztuka

:)

Michał Reschke · 26 czerwca 2012, 18:43

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować i oceniać teksty
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się
DzieckoCienia
DzieckoCienia 26 czerwca 2012, 21:11
chyba poznaję 3 prace :) póki co ta, oraz pani w obroży najlepsze
Michał Reschke
Michał Reschke 26 czerwca 2012, 22:03
możesz poznawać:) jesteś z wykształcenia plastykiem?? bo recenzje robisz jak byś "była/był bo nie wiem jaka masz płeć" naj mniej jak magistrem:)
DzieckoCienia
DzieckoCienia 28 czerwca 2012, 12:15
trudno mi wyczuć twoją intencję w komentarzu, dlatego dopowiem tak jak go odbieram.
swoje prace publikuje się nie zawsze bez powodu, ale np dla weryfikacji ich przez innych. trudno mi znać pobudki ludzi, ale z góry sobie zakładam, że publikowanie łączy się ze słuchaniem, co ta publika na to. portal niestety się wyludnia, także w sferze ludzi naprawdę znających się na rzeczy, którzy zajmowali się konstruktywnym komentowaniem. ja nie znam się na rzeczy, jestem ignorantkĄ i nieukiem jeśli chodzi o sztukę. moich słów nie powinno się, a nawet nie można brać do siebie. to są luźne uwagi kogoś, kto bazując na własnym doświadczeniu nie chce, by galeria pogrążyła się w kompletnej ciszy. np odnośnie pracy 'dla niej' - widzę kawał dobrej roboty, spoko światłocień i cienie, mocny kontrast więc może było coś kombinowane na kompie- never mind, rączki pięknie odwzorowane, i tylko taka refleksja mi się nasunęła- że z takim warsztatem można przecież stworzyć coś świetnego i oryginalnego. ok, wena nie sługa, ale gdyby jeszcze książka była o klasę lepsza.. ;D ;)
kłaniam się i pozdrawiam! i proszę się na mnie nie obrażać :]
Michał Reschke
Michał Reschke 2 lipca 2012, 14:24
Nie powiem... odpowiedz bardzo głęboka i myślę ze szczera:p praca bez przeróbki komputerowej- skan. a książka...Ehhh... popieram co do niej Twoje zdanie:) a co do portalu... zanika a szkoda!! a co bardziej digart- polecam. obrażać?? nie. heh kom mi się podoba:p
705 wyświetleń
przysłano: 26 czerwca 2012 (historia)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca