Wywrota

Komentarze

W prosektorium

Bogusz Jan Szulc, opowiadanie, 4 lutego 2013
dobry 16 głosów 28 komentarzy
wyróżnienie redakcji

Justyna D. Barańska
Justyna D. Barańska 30 marca 2013, 21:06
Tomku i po co ta agresja? Masz jakiś problem, to nie wyładowuj się na chłopcu z internetu, któremu redakcja przyznała wyróżnienie. Nie podoba ci się, że google połączyły twój avatar z powyższym tekstem, to zażalenie pisz do tego, kto ustawił w ten sposób wyszukiwarkę.

A teraz przestań już atakować użytkowników, zwłaszcza że nikt nie ma ochoty z tobą wojować.
Bogusz Jan Szulc
Bogusz Jan Szulc 30 marca 2013, 21:27
Szkoda nerwów Justyno, na tego Pana. Właściwie to on sam jest sobie winien zaistniałej sytuacji bo, mówiąc w dużym skrócie, poprzez pisanie stosu bzdurnych komentarzy algortym google wyłapał jego aktywność i przypisał avatar do wyników wyszukiwania. Ach te bezduszne maszyny... Dlatego generalnie ogromnie mnie to bawi reakcja tego Pana. Ale jeśli mógłbym coś zasugerować, to fajnie by było gdyby na portalu pojawiła się możliwość usuwania przez autora zamieszczonych pod jego pracą komentarzy.
Justyna D. Barańska
Justyna D. Barańska 31 marca 2013, 09:16
Boguszu, ty już nie dolewaj oliwy do ognia. Niektóre dyskusje należy uciąć po pierwszej wymianie zdań, a nie latać potem z odwetem.

Co do komentarzy, myślisz, że usuwane byłyby tylko spamy i chamskie odzywki? W momencie, gdy ludzie głównie latają z zielonymi słupkami dla uprzejmości, a w komentarzach głaskają się po głowach. No ciekawe, co by pozostało pod tekstami.strony: « 1 2

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca