Muzyka

Give me fuckin' LSD - ***

muzyczne dno
rozmiar: 14.47 MB


fatalny 2 głosy
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Ms.Silence
Ms.Silence 14 stycznia 2011, 16:14
mało twórcze...
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski 14 stycznia 2011, 18:34
bywa
Ł
Ł 15 stycznia 2011, 12:48
od kiedy techno jest twórcze? nie znam takiego. jak mnie ktoś oświeci, będę bił pokłony. z tym, że to musi być TECHNO, które jest tylko wycinkiem muzyki elektronicznej, a ona potrafi być wirtuozerska (jarre, mam wymieniać dalej..?) także lecimy, przyjacielu, z publikacją.
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski 15 stycznia 2011, 12:51
dzieki:) a ms. silence po raz kolejny potwierdziła, że nie zna się na muzyce i nie wiem na jakiej zasadzie jest tutaj opiekunem.
JOSHs
JOSHs 16 stycznia 2011, 14:39
zgadzam sie ze slytanem...pozdrawiam i powodzenai w kolejnych dzielach
Bartosz Karski
Bartosz Karski 18 stycznia 2011, 01:22
Paul może na takiej zasadzie że ma rację? Nawet w techno coś się zmienia min. co 8 taktów... w tym utworze postanowiłeś w środek coś wkręcić a na wyjście coś zmienić... a reszta utworu to coś na zasadzie jak kopiuj wklej... Z tym że nie zna się na muzyce(Pani Silence)... przesadziłeś koleś. Na muzyce to raczej nie znam się ja czy Ty ale ona zna się na niej lepiej niż niejedna osoba na Wywrocie. Więc jeśli nie przestaniesz się wkurzać na każdą negatywną ocenę(ja także zmuszony byłem dać fiolet) i wypowiedź to zrobię małe zamieszanie człowieczku ze Olsztynoweskiej wsi.
Bartosz Karski
Bartosz Karski 18 stycznia 2011, 01:25
a Ty wiesz w ogóle co to jest LSD? :P
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski 18 stycznia 2011, 10:23
ty możesz sobie co najwyżej tak pisać do mamusi. Nie będę w ogóle z toba jakiejś konwersacji prowadził synku bo nie jesteś na moim poziomie. a wieś wsią - pojecie względne, ale to nasz region jest doceniany na świecie, a nie twoje hałdy węgla. bralem lsd wiec wiem. Co do wiedzy, z pewnością razem z silence nie macie w połowie takiej na temat muzyki jak ja .
Ł
Ł 18 stycznia 2011, 10:58
"Ze Olsztynowskiej wsi"? Tak się składa, że też jestem z Olsztyna drogi Robercie. Przykro mi, że użytkownik z gwiazdką, dla którego Wywrota nie jest tylko przygodą "na jedno kliknięcie" w tak bezczelny sposób zaniża jej poziom. Sprawia trafia do Kierowcy, tak dalej nie może być żebyś obrażał ludzi i im groził nic o nich nie wiedząc. Radzę dać sobie na wstrzymanie, a problemy osobiste pozostawiać poza serwisem. Czekaj na kontakt kierownictwa.
Ms.Silence
Ms.Silence 18 stycznia 2011, 12:09
Slaytan ... nie jesteś tu po to żeby bronić swojej miejscowości czy też po to żeby autoryzować jedynie nagrania swoich "przyjaciół" ... i powinieneś nie tylko Roberta Sarickiego uspokajać , ale także swojego "uroczego" przyjaciela , który bardzo zaniża poziom kultury na wywrocie nie pierwszy raz...

jeżeli chodzi o Paula ... mało kreatywne .... powtarzam się... mało kreatywne... to znaczy że reprezentujesz niski poziom nawet w techno... ja też jestem zdolna ściągnąć program nałożyć na siebie ścieżki i puścić w świat... nic nadzwyczajnego...

wiesz tak wiele na temat muzyki a kiepsko wychodzi ci jej tworzenie....bywa... prawda?
Bartosz Karski
Bartosz Karski 18 stycznia 2011, 12:42
No ja też jestem ze olsztynowskiej wsi :P jakebyście chcieli wiedzieć :P Paul... Hałdy węgla? skąd żeś to wziął? Jeśli chodzi o moją wiedzę na temat muzyki powiedziałem że jest znikoma ale Ty O Wielki na pewno wiesz o niej dużo więcej niż my wszyscy (ironia):P tak jak Pani Silence powiedziała kiepsko Ci idzie tworzenie utworów, jeśli nie umiesz to... może się za to nie zabieraj? to samo z Twoimi wierszami (o mnie nie warto wspominać jeśli chodzi o teksty bo kiepskie piszę) takie... błahe? Brałeś LSD? Łał to już wiem skąd takie kiepskie utwory :P Slaytan... wrzuć na luz :P jesteś tutaj jakoby tym no ten tego redaktorem :P spójrz na te twory okiem redaktora muzycznego bo patrzysz na to zupełnie nie tak. Co do mojej rady(to nie była groźba) nadal pozostawiam ją aktualną.
Pozdrawiam Robert :)
Ł
Ł 18 stycznia 2011, 14:03
Wrzucam na luz tak dużo razy, że niedługo będę musiał wymienić skrzynię biegów, czego nie chciałbym robić. Jako redaktor mam prawo patrzeć okiem takim, jakim chcę, nierzadko subiektywnym. Sam nie tworzę mistrzostwa i pozwalam ludziom, by mogli się rozwijać a nie łajam wszystko jak leci od góry do dołu uważając się za boga czy guru. To nie tak. Nie wymagam, by każdy użytkownik był drugim Schuldinerem czy DJ'em Tiesto.

Wychodzę z założenia, że czterdzieści utworów będzie kiepskich a czterdziesty pierwszy wyjdzie przyzwoicie, zresztą - ocena artystyczna to sprawa czysto osobista. To, co podoba się mnie, nie musi podobać się Wam i odwrotnie. Rozumiem rozbieżność zdań, ale - wybacz Robercie - jeśli twierdzisz, że patrzę na to nie tak, jak "powinienem" cóż mogę powiedzieć? Zapytam tylko jak powinienem? Do czego mam porównywać? Do (s)hitów eski czy badziewia z vivy? Szanuję Twoje zdanie. To wszystko, do czego jestem zobowiązany.
Ł
Ł 18 stycznia 2011, 14:12
Aaaa Ms. Silence.

"Slaytan ... nie jesteś tu po to żeby bronić swojej miejscowości czy też po to żeby autoryzować jedynie nagrania swoich "przyjaciół"

Jestem tu przede wszystkim po to, aby użytkownicy mieli satysfakcję z korzystania z serwisu. Dlatego jeśli komuś coś się nie podoba, będę interweniował, bo to nie Paweł rozpoczął dyskusję. Kiedy trzeba, będę bronił cokolwiek będę uważał za słuszne.

Poza tym, autoryzuję dużo nagrań, a nie tylko swoich "przyjaciół" jak to ładnie określiłaś. Nie wiem w ogóle skąd takie stwierdzenia! Już dawno nie widziałem Twoich nowości, zresztą nie jest to miejsce na tego typu spory. Proponuję uścisnąć sobie dłonie i rozejść się do domu, gdzie będzie można oddać się jakkolwiek rozumianej twórczości zamiast toczyć boje o subiektywne sprawy pod utworem, który może jest nieco monotonny, ale litości!! To nie "Fabryka Gwiazd"!! Pozwólmy się rozwijać!
Ms.Silence
Ms.Silence 18 stycznia 2011, 15:55
ale SLAYTAN...
Paul jest aroganckim i egoistycznym człowiekiem...już od samego początku.... który nie potrafi przyjąć jakiegokolwiek słowa negatywnego....chcesz go bronić? proszę cie bardzo... i właśnie... skoro ma się rozwinąć to niech w koncu pokaże coś co będzie godne wysłuchania a nie te same brzmienie ta sama monotonia ...niemalże ten sam początek i taka sama końcówka... litości...on ma się rozwijać a jego "twórczość" cały czas jakby była noworodkiem... i nie potrafiła nic... poza wydawaniem podstawowych dźwięków....
Niech rozwijanie trwa!
Bartosz Karski
Bartosz Karski 18 stycznia 2011, 16:53
Ok, zakopujemy topór wojenny. Nie ma sensu się sprzeczać bo w końcu budujemy jakąś społeczność i mimo że jest wirtualna to szanować się musimy nawzajem. Tak więc wypijmy po wirtualnym piwie i dajemy sobie spokój (przynajmniej na chwilę:P)
Ł
Ł 18 stycznia 2011, 20:33
No! Bądźmy dumą. Jesteśmy twórcami. Twórzmy :)
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski 18 stycznia 2011, 21:16
RS z toba zadnego toporu nie zakopuje. jestem arogancki i egoistyczny i taki juz jestem. mozesz mnie nie akceptowac to mnie omijaj a nie patrzysz na moją beznadziejna twórczość.
Bartosz Karski
Bartosz Karski 18 stycznia 2011, 23:32
Masz potencjał, w niektórych utworach potrafisz zaskoczyć. Więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi na temat Twojej twórczości, jak powiedziałem masz niektóre utwory nie złe a niektóre do kitu. Pat(dycha) kiedyś mi powiedział że najlepiej się "przespać" z pomysłem a dopiero potem go wrzucić ażeby wiedzieć czy na pewno jest skończony.

Pozdrawiam
przysłano: 14 stycznia 2011 (historia)
Paweł Lewandowski

Paweł Lewandowski

30 Olsztyn
1 artykuł 113 tekstów 35 nagrań 512 komentarzy
Death metal mą siłą.

Inne nagrania autora

Reservoir 1.5 - Paul Salevos brak ocen 1 komentarz
Reservoir 1.4 - Paul Salevos brak ocen 2 komentarze
więcej nagrań »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca