Muzyka

Z dniem 1 września 2020 zamykamy sekcję Wywroty umożliwiającą publikację prac graficznych oraz nagrań muzycznych. (więcej informacji)Naire - BGM

Stary utwór który graliśmy z zespołem BGM, wymyśliłem go dla pewnej kobiety jakoś rok temu gdzieś w lutym :) nagrałem to dzisiaj ale nie skromnie przyznam że z wokalem Grzegorza Mroza ta piosenka brzmi bosko:) Naire... to po elficku. Kiedyś powiem co to znaczy :)
rozmiar: 4.39 MB


pobierz plik mp3

wyśmienity 7 głosów
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Ms.Silence
Ms.Silence 9 kwietnia 2011, 16:28
urzekła mnie gitara
rockyracoon 11 kwietnia 2011, 21:45
co tu dodawać ...
J.K.Gotard
J.K.Gotard 14 kwietnia 2011, 22:11
Mnie także urzekło trochę bajkowe brzmienie gitary.
dyha
dyha 14 kwietnia 2011, 22:40
Miło było posłuchać. Ja zebrałbym sporo batów za taki wałek i pewnie arogancko usłyszałbym pytanie - gdzie wokal, ale lubie taką muzę. Kojarzy mi się z czymś, ale to przemilczę. Pozdrawiam.
Ms.Silence
Ms.Silence 15 kwietnia 2011, 22:36
DYHA...Twoja muzyka była zbyt monotonna i nie nadawała się na sam instrumental... pamiętam... dlatego potrzebny był tam wokal ... aż się o niego prosiło...
dyha
dyha 16 kwietnia 2011, 13:41
BBC - Wywrota to nie tylko Ms. Silence i p. Paprocki, to również wielu innych. Dlaczego z nimi się nie liczycie. Zobacz na oceny Tych Ludzi, gdyby im to nie pasowało, to by dali krokusikia. Ale Wy chcieliście zobaczyć kto to jest. Najpierw przyszył mi Paprocki cycki, a później zaczął się rzucać. Ty go oczywiscie przy tym wspierałaś. Dwie "gwiazdy" nie czynią gwiazdozbioru. Pozdrawiam. To nagranie nadal jest i możesz popatrzeć, kto szukał dziury.
J.K.Gotard
J.K.Gotard 20 kwietnia 2011, 20:24
Po elficku :)
bardzo leniwy acz ciekawy utwór.
Wydaje mi się że potrafisz doskonale improwizować - zagrać cały utwór bez wcześniejszego przygotowania w każdym razie tak to brzmi - bardzo od siebie i za to bardzo szanuje twoja muzyke.

Świetne.
MamBas
MamBas 28 kwietnia 2011, 16:47
słabo sie znam na muzyce a juz na pewno nie umiem ocenić co ładne a co nie. Niemniej sobie tu pozwolę zasugerować podstrojenie gitarek... no chyba że ten niestrój miał być celowy ...
Bartosz Karski
Bartosz Karski 3 maja 2011, 10:04
powiem Ci że ta gitarka się rozstraja podczas grania :P jest to Stagg który nie jest dobrej jakości a jeszcze mnie nie stać na dobrego elektryka który by brzmiał powiedzmy np: jak Ibanez Artist 2617 Jurka Styczyńskiego albo Gibson Les Paul Standart: Gold Top Adasia Otręby. Oczywiście masz rację, podstroić trzeba zawsze; i zawsze to robię, ale ta moja gitarka Stagg Stratocaster się rozstraja bardzo szybko, a czasami trzyma strój przez kilka godzin ciągłego grania i wtedy sobie mówię: o kurdę? co jest?! dlatego moja gitara jest jak kobieta :) i nazywa się Madzia :)
Usunięto 1 komentarz
przysłano: 9 kwietnia 2011 (historia)
Bartosz Karski

Bartosz Karski

28 Stepy południowe
1 artykuł 73 nagrania 320 komentarzy
Dudeista
Zasłużeni dla serwisu

Inne nagrania autora

Tir Vaoila - Bartosz Karski wyśmienity 11 głosów 3 komentarze
Jak Wariat - Bartosz Karski wyśmienity 7 głosów
Ogień i Woda - Bartosz Karski wyśmienity 13 głosów 1 komentarz
więcej nagrań »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca