Muzyka

Z dniem 1 września 2020 zamykamy sekcję Wywroty umożliwiającą publikację prac graficznych oraz nagrań muzycznych. (więcej informacji)01001011 - Aleksandra Zegar

pierwsze podrygi po spotkaniu z FL-em.
rozmiar: 3.25 MB


pobierz plik mp3

dobry– 3 głosy
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Bartosz Karski
Bartosz Karski 3 lutego 2012, 18:20
no jak na pierwszy raz to podoba mi się na zachęte dostajesz ocenę. następnym razem rozbuduj to o coś :)
Aleksandra Zegar
Aleksandra Zegar 5 lutego 2012, 16:16
dzięki za zachętę ;)
dyha
dyha 6 lutego 2012, 13:29
Nieźle, bo jest w tym jakaś dusza. Nie chciałbym abyś mój komentarz potraktowała jako jakieś wymądrzanie, czy samouwielbienie, ale jako wskazówki. W tle można by rzucić jakiejś muzy symfonicznej i bębny. Kiedy robisz coś w tym stylu, usiądź w drugim pokoju i posłuchaj kilka razy. Tytuł nic mi nie mówi, ale powiedzmy, że zmieniasz go na "Po pracy". Co byś chciała mieć popracy - relaks (przykładowo), spokój, może coś innego: musisz próbować to wyrazić za pomocą tego co umożliwił Ci programista, nie Ty, tylko programista. Ty masz wylać swoje odczucia. Czasem ktoś dobrze jeżdżący po FL-u, zwraca się do mnie o rifa, albo jakiegoś fragmencika na gitarze, bo nie wszytko może wycisnąć z programu. To jest trudne. Wyobraź sobie ogrodzenie - jedna z metalowej siatki, a drugie z żywopłotu zielonego. Ty jesteś tym żywopłotem, a komp to te poukładane 0 i 1. Musisz obsadzić tą zielenią, poukładaną siatkę. I najważniejsze - kiedy będziesz w tym Fl-u dalej walczyć, to jakieś tam jest okienko z akordami - naucz się je rozróżniać, abyś w razie czego mogła to zapisać i powtórzyć (może i z kimś współpracować). Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz sorrki, za ten wykład.
przysłano: 2 lutego 2012 (historia)
Aleksandra Zegar

Aleksandra Zegar

30 Wrocław
1 artykuł 11 prac 5 nagrań 5 komentarzy
Kocham teatr (w szczególności jego muzyczne oblicze) i literaturę - XX wieku i popularną. W życiu praktykuję realizm magiczny i trudny optymizm.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca