PO - PODZIWIACZ

Nagranie stworzone w 2008 r. Dość kontrowersyjne. Gdy pierwszy raz je puściłem zostałem uznany za Pisowszczyka. Jestem daleki od tej opinii. Ciekawostką jest to, że minęło 6 lat, a ono pozostało aktualne. Zdecydowałem się, gdyż wersja ze zmienionym tekstem przepadła wraz z FL Studio 6 :( Ależ byłem zły. Mam nadzieję, że admin nie uzna jej za obraźliwą. Jak zwykle chodzi mi przede wszystkim o muzę. Jednocześnie jest to
jaskrawy przykład na to, jakich piosenek nie powinno się pisać i śpiewać. Gdyż salony zamkną się przed twórcą na zawsze. Cóż, o miłości jest już tyle wyśpiewane... Kolejne przepadają bez wieści. Śpiew słaby (chroniczny brak głosu). Jednak, jak twierdzą Ci co jej słuchali, podkład intrygujący.
rozmiar: 6.00 MB


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Killiński
Killiński 9 kwietnia 2014, 04:11
Nie widzę w tym tekście nic kontrowersyjnego. Gdyby nie to, że - jak mówisz - powstał sześć lat temu, powiedziałbym, że to jeden z wielu wypowiadanych dziś głosów przeciwko rządowi, które działają na mnie podobnie wymiotnie, jak katastrofa smoleńska, czy fakty z życia "gwiazd". Czy tekst lepszy, czy gorszy od pozostałych? Ocenę literacką pozostawię do swojej wiadomości. Za to podkład faktycznie ciekawy.
355 wyświetleń
przysłano: 26 marca 2014 (historia)
PODZIWIACZ

PODZIWIACZ

45 RUMUNIA
19 prac 2 nagrania 2 komentarze

Inne nagrania autora

Transformers - PODZIWIACZ

brak ocen 1 komentarz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło