Muzyka

Bogumił Wyszomirski - Ostatnia Wiosna Dzierżona - Kora

Najszczersze podziękowania dla Pani Pliszek :*
rozmiar: 3.17 MB czas: 3:10


niczego sobie+ 7 głosów
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
najlepszy kumpel z klasy
najlepszy kumpel z klasy 18 maja 2007, 13:12
no nieźle... postarałaś się dziewczyno!
kora
kora 20 maja 2007, 22:26
Dzięki Wojtuś ...... :P:P
mgr. Andrzej J.
mgr. Andrzej J. 21 maja 2007, 17:16
Trochę się chce spać, ale za to mogłabyś być jakimś lektorem, narratorem nawet w radiu, lub telewizji! Twój głos mnie onieślmiela. Na serio ^^
Chciałbym Cię posłuchać w jakimś mocniejszym utworze, bo naprawdę dajesz rady xD MOC!!! Jestem pod wrażeniem, że ktoś potrafi tak wspaniale pracować głosem
KRZYCHO
KRZYCHO 21 maja 2007, 19:57
KORA, no no.....pięknie! Jestem pod wrażeniem. Twój belfer od plastyk.
Loniu
Loniu 2 czerwca 2007, 21:17
Hm Hm. A więc tak. Jako wielki krytyk literatury jak i poezji, muszę stwierdzić że wykonany utwór był na dość dobrym poziomie ( nie muszę chyba wspominać dzięki komu ) Głos dobry, lecz intonacja za bardzo przesadzona. Podkład bardzo dobrze dobrany, oczywiście przez mojego kolegę wielkiego twórcy muzycznego jak i uzdolnionego matematyka. Co do jakości nagrania nie jestem zachwycony, ale tak to jest jak się korzysta z demonstracyjnych wersji programów "sychnronobotadzwiekowodotukowych" które są używane w codziennej pracy która wykonuję. Niestety naszej szkoły nie stać na oryginalne wersje tego bardzo prostego w obsłudze programu. Poinformowano mnie o warunkach pracy które były w czasie tego nagrania. Autor wiersza był bo imprezie majowej ( skutki nie znane ), A ekipa montażowa przed praca była na plantacji w maroko ( można się domyśleć jakiej ).

Jako kolega który jest szczery aż do bólu i mówi wszystko prosto w twarz. Mi się nie podobało. Nie na widzę takich smętów. Ale jeżeli to miło tak brzmiec jak brzmiałoa wykonanie i intonacja miała być taka jak była, musze pogratulowac Korneli za duże zaangażowani mimo wyjazdu do Australi gdzie musiała przeprowadzić wywiad z Turecką boginią tutejszej religi ( bo jak wiadomo Kornela chce być spikerką w Radio Maryja ).

Pozdro 600 !!
prof. Kamil B.
prof. Kamil B. 2 czerwca 2007, 21:46
Witam. Na sam początek chcę odpowiedzieć na komentarz Pana Andrzeja J.
Nie mam zamiaru dopisywać mgr jeśli ten Pan nie wiem że po mgr nie pisze się „kropki”
Lecz mimo pana niewiedzy zgadzam się z panem co do głosu Korneli. To prawda nadaje się do radia, i widzę że się tym interesuje nasz koleżanka z poprzedniej wypowiedzi nie jakiego „Lonia” który podaje się za jej kolegę. Więc Panie Andrzeju proszę nie hańbić naszej elity edukacyjnej jaki i tytułów które nie są dla byle człowieka. Zdążają się pomyłki, ale proponuje Panu wrócić do czasów studenckich i otworzyć Książkę od Filologii polskiej z 5 roku, strona 183 art. 53. Rodziła „PODSTAWY ORTOGRAFI”.

Zwracając się do Korneli: Bardzo dobre wykonanie. Niestety nie w moim guście, ale to nie twoja wina. Gratulacje. Mam nadzieje że osiągniesz dużo więcej niż tylko praca spkiera w Radiu Maryja. :)
Mlaskaj
Mlaskaj 3 czerwca 2007, 01:52
nie zrób kupy!...www.zal.yoyo.pl
Domcia
Domcia 30 lipca 2007, 09:19
a mi sie podoba, za duzo patosu, a muzyka jednoznacznie okresla interpretacje, mimo, ze ja nie chce tak tego interpretowac. ale mimo wszytsko ladne, delikatne i milo sie slucha:)
przysłano: 18 maja 2007

kora

20
2 nagrania

Inne nagrania autora

Oto finał spektaklu naszego (życia) - kora niczego sobie 6 głosów 2 komentarze

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca