Kopniak psychiczny...brutalny, ale orzeźwiający

Prawda o Wywrocie!
Ostatnio życie było całkiem znośne...Nie oglądałem telewizji, w ogóle nie używałem komputera (nawet na Wywrotę nie zaglądałem i nie odpisywałem na maile). Szkołę olałem już dawno temu...oczywiście do granicy dobrego smaku. Nie robiłem nic. Zająłem się po prostu życiem, tym jego najfajniejszym aspektem jakim są imprezy i wydarzenia z nimi związane. Nawet mi się pisać nie chciało i jakoś nie czułem takiej potrzeby. Trochę mnie to zmartwiło i było mi tak jakoś głupio, że nic nie robię, ale "życie" szybko pozwoliło mi zapomnieć nawet o tym. W tym błogim letargu przetrwałem jakiś tydzień...może trochę więcej.

Potem jakoś tak się stało, że jednak sprawdziłem co się dzieje na Wywrocie.

Przeczytałem kilka felietonów. Dowiedziałem się, co kogo boli; kto kogo akurat beszta. Co się dzieje w polityce i na świecie. To sprowokowało mnie do włączenia telewizji. Tam dobiły mnie stare poczciwe Wiadomości. Dowiedziałem się o tragicznym weekendzie na polskich drogach, o bombach i kapani prezydenckiej.

Cały mój spokój i opanowanie gdzieś prysło. Trochę zabolało mnie, że tak brutalnie pozbawiono mnie tej słodkiej obojętności. Znów poczułem potrzebę. Potrzebę tworzenia...mój dołek twórczy wypełnił się nagle pomysłami....dzięki Ci Wywroto!!!!

Przeklęta i błogosławiona jesteś zarazem.

sick

Marcin Janik sick premium

35 lat kraków/jastrzębie
5 artykułów 12 tekstów 319 komentarzy 30 postów
Na Wywrocie od kiedy pamięta. Skończony filolog, chwilowo pozostający w Groteskowym związku z teatrem w Krakowie. Członek grupy literackiej KAWA.
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
ania 6 pazdziernika 2003, 14:05
nie podoba mi sie krutki tekst i banalnie oczywisty
mów mi gabryś
mów mi gabryś 25 grudnia 2006, 18:42
hmmm.... przeczytajcie uważnie PROSZę!!!!!!!!!!!wkurwiają mnie tacy co piszą ,że Twój teks jest do dupy,a jeżeli Ty znajdziesz jakąś ich twórczość to sie bronią,że nie rozumiesz!Kurwa mać!Jak to jest,że nie jesteśmy ludźmi a chcemy być traktowani jak ludzie?! przeciież to jest chore!J chuj bo i tak będziecie robić to samo! Ale chcę tylko zaóważyć,że zasługujecie na to samo co wypiisujecie krytykując innych! Bo każdy mówi tylko o sobie!Szlak przecież wszyscy jesteśmy ludźmi!!!! Kurwa mać! Przepraszam za pisownię i za wulgaryzmy,ale uważam,że take bydlaki zasługują tylko na taki wyrażanie bo jak wypisujesz coś na kogoś to myśl!Że ten ktoś może przez ciebie zamknąć sie w sobie i nic więcej nie napisać!My6ślcie a nie! Każdy ma mózg i duszę i czuje inaczej,pisze inaczej.... APEL DO WSZYSKICH KRYTYKóW: JEżELI COś NAPISZECIE DO MłODEGO TWóRCY ZASTANóWCIE SIE NAD TYM Z TYSIąC RAZY,ALBO I NAWET WIęCEJ! BO NIE WARTO PRZEZ GłUPI BłąD łAMAć SZCZENIAKOWI WIZJI NA śWIAT DOROSłYCH I NA PISANIE,BO JEGO PIóRO JUZ NIGDY MOżE NIE NABIEżE CHęCI DO TWORZENIA,BO MOż EJUż NIGDY NIE WLEJE SIę W NIE ATRAMENT WYOBRAźNI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maciej Dydo Fidomax
Maciej Dydo Fidomax 28 czerwca 2007, 14:24
sick sie juz dawno zamknal i mu juz takie komentarze nie zaszkodza to raz, inna sprawa ze uwielbiam jak ktos w ten sposob pisze "krutki" to sie nazywa styl
morphina 28 lipca 2007, 23:16
**aplauz** nie kazdy napisze bezposrednio o sobie podpisujac sie pod "wybebeszeniem";]
rss
przysłano: 26 czerwca 2000


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło