Wywrota

Beskidzkie Forum Biznesu- Mikrofirma

 

Mamy przyjemność poinformować, że 19. lutego w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym (BIT) w godzinach od 9.00-16.00, odbędzie się już trzecie Beskidzkie Forum Biznesu- Mikrofirma. Temat przewodni tej edycji brzmi: Internet w biznesie. Zagadnienia omówione na poprzednich spotkaniach spotkały się z sporym zainteresowaniem uczestników. Wystarczy wspomnieć, że portal www.1forumbiznesu.eu odwiedziło do tej pory. prawie 40 tyś. użytkowników (różnych IP!) z rejonu Podbeskidzia.

 Te seminarium biznesowo-szkoleniowe poświęcone jest w całości tematyce interesującej właścicieli małych firm oraz tych osób, które dopiero startują w biznesie i w związku z tym poszukują wiedzy na temat: informatyzacji, e-biznesu, pozycjonowania serwisów WWW, barteru wielostronnego, środków na inwestycje, dochodzenia wierzytelności itp.

 Patronami imprezy są: Urząd Marszałkowski, Śląskie Towarzystwo Marketingowe, Stowarzyszenie Project Management Polska, Regionalna Izba Handlu i Przemysłu oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne. 


 

19 lutego 2010 Beskidzki Inkubator Technologiczny

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 stycznia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca