Film

Premiera filmu „Wszystko”

już w piątek, 8 kwietnia do kin wejdzie krótkometrażowy film €žWszystko€, w którym główne role grają Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Banasiuk, Antoni Pawlicki i Michał Koterski. Jest to pierwszy polski film sfinansowany przez internautów oraz pierwszy od wielu lat film krótkometrażowy, który trafia do regularnej dystrybucji kinowej.

Reżyser filmu, Artur Wyrzykowski, przed kilkanaście miesięcy zbierał pieniądze na film poprzez stronę internetową www.wszystko.net . Dzięki wsparciu, jakie otrzymał od setek internautów i od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, udało mu się zrealizować go na wymarzonej taśmie. Mając gotowy film, przez prawie dwa lata szukał dystrybutora, który zgodzi się wprowadzić go do kin. Udało się dopiero teraz, dzięki firmie Spectator.

€žWszystko będzie dystrybuowane razem ze szwedzkim €žMiss Kicki€, widzowie w cenie jednego biletu dostaną dwa filmy. Od kilku miesięcy Artur Wyrzykowski prosi internautów, by dopisywali się do listy na stronie www.ChceZobaczycWszystko.net

Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Banasiuk, odtwórcy głównych ról w filmie, nagrali specjalne zaproszenie, w którym zapraszają widzów do kin!

 

Link do zaproszenia


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Paweł
Paweł "Ivo" Kaczorowski 9 kwietnia 2011, 23:15
Hej! Gdzie są korektorzy? I jak to jest, że po kilku miesiącach redakcyjnej pracy nad jakością tej witryny nadal wrzucacie newsy pełny "krzaków"? Ręce opadają...
przysłano: 2 listopada 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca