5 edycja Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Short Waves

W dniu 4 kwietnia 2013 rozpocznie się kolejna 5. edycja Festiwalu SHORT WAVES i potrwa do 28 kwietnia 2013. Festiwal Short Waves to wydarzenie łączące prezentację i promocję polskiego kina krótkometrażowego w kraju i za granicą, zapewniające filmom wybranym do finałowego, konkursowego zestawu dystrybucję zbliżoną do dystrybucji filmów pełnometrażowych. Do selekcji SHORTS WAVES przyjmowany jest każdy rodzaj realizacji filmowej: dokumenty, fabuły, animacje, teledyski i filmy eksperymentalne. Jedyne kryterium to długość filmu: poniżej 30 minut.

 

12.12.12 o godzinie 12.12 rozpoczynamy nabór do programu 5. edycji Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES. Jak co roku, finałowy zestaw najlepszych filmów, wybrany spośród nadesłanych na nasz adres objedzie całą Polskę i kawałek świata, a widzowie na każdym z festiwalowych pokazów wybiorą zwycięzcę, na którego czeka nagroda Grand Prix w wysokości 10.000 PLN. Ponadto międzynarodowe jury przyzna nagrodę SHORT WAVES PRO.

 

Cztery dotychczasowe edycje imprezy spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony publiczności (ponad 150 pokazów, blisko 15 000 uczestników).

 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.shortwaves.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło