Film

„Cztery słońca” od jutra w kinach!

Już dzisiaj o godzinie 20.30 w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premierowy pokaz „Czterech słońc” z udziałem Bohdana Slámy, jednego z najciekawszych współczesnych czeskich reżyserów. Autor takich filmów jak „Dzikie pszczoły”, czy „Mój nauczyciel” przyjechał do Polski promować swój najnowszy film, który zadebiutuje jutro – 4 stycznia – w naszych kinach.

„Cztery słońca”, jako pierwsza czeska produkcja w historii, zadebiutowały w konkursie na festiwalu Sundance. To słodko-gorzka opowieść o parze trzydziestolatków - małżeństwie z dziećmi – i ich przyjaciołach. Wszyscy oni walczą z wyzwaniami codzienności, frustracjami i pokusami, jednocześnie szukając szczęścia i spełnienia. Ta obyczajowa opowieść pełna jest celnych obserwacji i subtelnego humoru w tradycji najlepszych czeskich filmów. Ale tym razem reżyser wpuszcza do niej opary palonej ukradkiem marihuany 

Bohdan Sláma oprócz Warszawy odwiedzi także Wrocław. Jutro o godzinie 20.15 pojawi się we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty, gdzie odbędzie się pokaz premierowy „Czterech słońc”. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z reżyserem. 

Zwiastun filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=W-tGYKtWHto


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca