Film

„Nieobliczalni” z Omarem Sy podbijają francuskie kina!

„Nieobliczalni”, najnowsza komedia z Omarem Sy, gwiazdą „Nietykalnych”, największego francuskiego hitu wszech czasów, znakomicie wystartowała we francuskich kinach. Na starcie osiągnęła lepszy rezultat niż równolegle debiutujące tam „Życie Pi” oraz „Jack Reacher” z Tomem Cruisem, a sytuując się w box office zaraz za „Hobbitem”.

 

Mimo świetnego otwarcia, „Nieobliczalni” w drugim tygodniu po premierze zanotowali znaczny wzrost popularności, przyciągając do kin o 20% widzów więcej! W ciągu zaledwie trzech tygodni ta szalona komedia ma już na swoim koncie blisko 2 miliony sprzedanych biletów i wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z największych francuskich przebojów sezonu.

 

„Nieobliczalni” to pierwsza po olbrzymim sukcesie „Nietykalnych” - w Polsce film ten zobaczyło ponad 750 tysięcy widzów - komedia z francuskim gwiazdorem Omarem Sy. Jej bohaterami są dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy.

W głównej roli występuje zdobywca Cezara Omar Sy, wcielając się w postać policjanta z przedmieść Paryża, wielkiego fana cyklu „Gliniarz z Beverly Hills”. Jego nieszablonowe metody śledcze wzbudzają konsternację i sieją spustoszenie wśród elit politycznych Francji.

 

Teaser filmu: http://www.youtube.com/watch?v=o40VdKSPRTw

Film zadebiutuje w polskich kinach 19 kwietnia


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca