Film

Nowy cykl MaMa w Kinie Praha - uroczyste otwarcie już 6 marca!

Kino Praha,  Fundacja MaMa i ebobas.pl  serdecznie zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. Mamy będą mogły obejrzeć nowości filmowe nie rozstając się ze swoim maleństwem. Oprócz dobrego kina odbędą się  spotkania ze specjalistami  oraz prezentacje kosmetyków dla Mam i ich dzieci. Uroczyste otwarcie cyklu już 6 marca o godzinie 11.00!

 

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl  serdecznie zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają  w domu  niemowlę  lub przedszkolaka.  Przed pokazami przygotowaliśmy spotkania ze specjalistami, pedagogami i psychologami oraz prezentacje kosmetyków. Każda z Mam znajdzie coś dla ducha i ciała. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz  kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany będzie kącik,  wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

 

Uroczyste otwarcie cyklu MaMa w Kinie Praha odbędzie się 6 marca, w ramach którego znajdzie się prezentacja  kosmetyków  Mary Kay. Już przed wejściem na salę kinową przybyłe Mamy będą miały okazję sprawdzić, jak działa zabieg Satynowe Dłonie. Następnie konsultantka Mary Kay i mama czwórki dzieci opowiedzą Mamom o tym, co wyróżnia tę firmę wśród innych i które produkty są szczególnie dostosowane do ich potrzeb.

Pokażą jak w kilka chwil rano można odświeżyć zmęczoną twarz  po nieprzespanej nocy,  aby  przez cały dzień  wyglądała promiennie i gładko. Mamy dostaną także praktyczne wskazówki jak „z dzieckiem na ręku” sprawnie wykonać efektowny makijaż, aby wyglądać pięknie i czuć się pewnie. Bo każda Mama ma prawo dobrze wyglądać!

 

Każda uczestniczka będzie miała szansę wygrać zestaw kosmetyków  Mary Kay oraz atrakcyjne bony do wykorzystania na zakup produktów  na warsztatach pielęgnacyjno-makijażowych prowadzonych po seansie. Na miejscu będzie też  możliwość zakupienia wszystkich prezentowanych produktów  Mary Kay. Po prezentacji kosmetyków wyświetlimy film Daję nam rok, którego premiera odbędzie się  1 marca!

 

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu  MaMa w Kinie Praha!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca