Film

Pokaz prasowy i konferencja z twórcami filmu „Miłość”

Już w najbliższy czwartek w warszawskim kinie Muranów odbędzie się pokaz prasowy jednego z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich miesięcy - „Miłości” o legendarnym zespole jazzowym. Pokaz rozpocznie się o godz. 11.00, a zaraz po nim odbędzie się konferencja z udziałem twórców filmu: reżysera Filipa Dzierżawskiego oraz członka zespołu Tymona Tymańskiego. Poprowadzi ją dziennikarka Polskiego Radia Justyna Dżbik.

 

„Miłość” Filipa Dzierżawskiego to jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego i laureat nagrody publiczności. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóch dekad pasjonująca opowieść o pięciu wybitnie uzdolnionych muzykach - Tymańskim, Trzasce, Możdżerze, Olterze i Sikale.

 

Zwiastun filmu: http://www.youtube.com/watch?v=lSuzncGUSLk

 

Pięciu kumpli, którzy postanowili spełnić swoje marzenie. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół – „Miłość”.

 

To też historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, rywalizacji, wielkich przyjaźni, konfliktów i rozczarowań. Pasjonujący film o pięciu przyjaciołach, którzy stworzyli zespół i zrobili muzyczną rewolucję.

 

„Miłość” wejdzie na ekrany polskich kin już 9 sierpnia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca