Film

Mama w Kinie Praha - kolejne spotkanie już 7 sierpnia!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 7 sierpnia zapraszamy na warsztat organizowany przez Akademię Kobiet Sukcesu. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Książę nie z tej bajki” w reżyserii Agnès Jaoui.


Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na wakacyjne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, które odbędzie się 7 sierpnia. Przed projekcją filmu odbędzie się warsztat organizowany przez Akademię Kobiet Sukcesu, zatytułowany "CZAS Mamy na Zmiany – czyli jak będąc Mamą stać się Liderką Własnego Życia”.  


„Chciałabym, ale nie mam czasu” – to najczęściej stosowana i najbardziej wygodna wymówka, którą stosujemy po to, by nie robić tego, co naprawdę ważne. Jeśli czujesz, że CZAS najwyższy, by odzyskać kontrolę nad własnym czasem i wykorzystać czas macierzyństwa także na własny rozwój oraz odważyć się wziąć sprawy w swoje ręce, to ten warsztat jest dla Ciebie. Celem warsztatu jest dostarczenie uczestniczkom refleksji, jakiej zmiany dla siebie potrzebują oraz praktycznych narzędzi, które pozwolą wygospodarować na nią czas. Jeśli chcesz skończyć ze stosowaniem wymówek i przebudować swoje życie tak, by mieć czas na to, co naprawdę ważne – na odpoczynek, chwilę dla siebie i swoich pasji, rozwój i bliskie relacje, to zapraszamy do udziału w warsztacie. 


prowadzenie warsztatu: Małgorzata Smoczyńska, założycielka Akademii Kobiet Sukcesu i współtwórczyni studium przedsiębiorczości dla kobiet Szkoła Liderek, autorka licznych warsztatów, seminariów i wykładów, odbywających się m.in. w ramach Kongresu Kobiet, studium przedsiębiorczości Szkoły Liderek i innych. Więcej na www.kobietyisukces.pl


Po spotkaniu zapraszamy na projekcje filmu „Książę nie z tej bajki” w reżyserii Agnès Jaoui.


● „Książę nie z tej bajki”– Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym mężczyzną. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?


Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.


Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca