Film

MaMa w Kinie Praha. Kolejne spotkanie już 2 października!

 

 

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 2 października zapraszamy na warsztaty „Flamenco z dzieckiem na ręku” i na pokaz filmu „W imię” w reżyserii Małgośki Szumowskiej.

 

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, które odbędzie się 2 października. Przed projekcją filmu odbędą się warsztaty „Flamenco z dzieckiem na ręku”.

 

Dzięki pozom, które przybiera Kobieta tańcząca flamenco, jej ciało wyraża moc, wewnętrzną siłę, samoświadomość i władzę nad buzującymi pod skórą namiętnościami. Specjalnie nie nazywamy jej tancerką, lecz Kobietą, gdyż flamenco to część kultury zamkniętej i skrytej społeczności, a nie blaski reflektorów i oklaski zgromadzonej widowni. Zapraszamy Mamy, które chciałyby odkryć tę stronę swej kobiecości, smakując tym samym przebogatą tradycję Cyganów andaluzyjskich i zachowując sprawność fizyczną. W ramach spotkania odbędzie się pokaz tańca flamenco i warsztaty Baby Flamenco.

 

Gościem spotkania będzie Nadia Mazur: wykształcona w Sewilli tancerka flamenco, muzykolog, choreograf, założycielka szkoły tańca i Teatru Tańca FlamencoArte, która wraz z tancerkami Akademii FlamencoArte zaprezentuje przekrój kobiecych emocji we własnych choreografiach, a także poprowadzi warsztat tańca flamenco dla Mam z małymi dziećmi.

 

Po spotkaniu zapraszamy na projekcje filmu „W imię” w reżyserii Małgośki Szumowskiej.

„W imię” - to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

 

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

 

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

 

 

2 października, środa  

start godz. 11.00,

cena biletu: 12 zł

 

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

2 pazdziernika 2013

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca