Film

Cykl "Janusz Wróblewski przedstawia" - kolejne spotkanie już 23 marca!

Janusz Wróblewski przedstawia:

spotkanie z Janem Jakubem Kolskim

 

Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” - Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 23. marca o godzinie 17.00 na pokaz filmu „Zabić bobra” oraz spotkanie z Janem Jakubem Kolskim.

 

Kino Praha zaprasza na cykl - „Janusz Wróblewski przedstawia” - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

 

23. marca, o godz.17.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na pokaz filmu „Zabić bobra”. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Janem Jakubem Kolskim, twórcą filmów: „Jasminum”, „Pornografia”, „Historia kina w Popielawach”.

 

  • Zabić bobra” – Film został uhonorowany Nagrodą Główną Camerimage w Konkursie Filmów Polskich oraz

nagrodą dla Najlepszego Aktora (Eryk Lubos) na międzynarodowym festiwalu filmowym w Karlowych Warach. Eryk, żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Jednak trudno mu odnaleźć się w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi wymazać najgorsze wspomnienia? A jeśli tym najgorszym wspomnieniem jest inna miłość?

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!

 

 

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”

23 marca, godz.17.00

Spotkanie + pokaz filmu „Zabić bobra”

Ceny biletów obowiązują według regularnego cennika.

 

INFORMACJA:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca