Film

Filmowy Klub Seniora "Praha" - pierwsze spotkanie już 3 kwietnia!

Kino Praha zaprasza do Filmowego Klubu Seniora „Praha”.  W ramach klubu będą odbywać się specjalne pokazy filmowe dla Seniorów wzbogacone o ciekawe szkolenia, warsztaty, spotkania i promocje.

 

Już od 3. kwietnia zapraszamy do Kina Praha na spotkania do Filmowego Klubu Seniora „Praha”. W ramach klubu będą odbywać się specjalne pokazy filmowe przeznaczone dla Seniorów wzbogacone o ciekawe warsztaty i specjalnie przygotowane promocje. Repertuar to najnowsze premiery filmowe oraz wyselekcjonowane tytuły dopasowane do potrzeb widowni. Każdy pokaz będzie poprzedzony krótkim wprowadzenie do prezentowanego filmu.

Przed pokazami filmowymi, dwa razy w miesiącu zapraszamy seniorów na warsztaty tematyczne organizowane przez Centrum Edukacyjne „Żelazna”. W ramach warsztatów omówimy trudne oraz nietypowe sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu starszych osób oraz podpowiemy, jak sobie z nimi radzić. Porozmawiamy m.in.: o problemach dotyczących odwróconej hipoteki, o zorganizowanych wycieczkach i zakupach oraz zagrożeniach z nimi związanych, darowiznach i spadkach. Dla zainteresowanych umożliwimy skorzystanie z indywidualnych konsultacji ze specjalistą.

W ramach Klubu Seniora, dwa razy w miesiącu będą możliwe indywidualne konsultacje ze specjalistami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Eksperci udzielą porad dotyczących emerytur i świadczeń społecznych. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, czym jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz założyć profil internetowy.

W ramach klubowych spotkań m.in.:

- specjalne promocje w barze kinowym (kawa, herbata itp.)

- specjalna cena na seanse repertuarowe w Kinie Praha;

- specjalne ceny na wydarzenia w Kinie Praha

 

Karta – Filmowy Klub Seniora „Praha” będzie dostępna w kasie kina od 27. marca br i będzie można ją otrzymać bezpłatnie przy zakupie biletu na seanse w ramach klubu. Regulamin karty i szczegółowe informacje: www.kinopraha.pl

Zapraszamy wszystkich seniorów do Filmowego Klubu Seniora „Praha”!

 

PROGRAM: Filmowy Klub Seniora „Praha”

 

3 kwietnia 2014

godz.11.00 – pokaz filmu „Noe: wybrany przez Boga”, reż. Darren Aronofsky + konsultacje z ekspertami ZUS

 

10 kwietnia 2014

godz.11.00 – pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjnym „Żelazna”

„Niebezpieczeństwa związane z kredytami i tzw. odwróconą hipoteką” - Podczas spotkania omówimy kruczki związane z udzielaniem szybkich pożyczek, kredytów pod zastaw, a także poręczeń za innych oraz wszelkich niebezpieczeństw z tego wynikających.

 

17 kwietnia 2014

godz. 11.00 – pokaz filmu + konsultacje z ekspertami ZUS

 

24 kwietnia 2014

godz.11.00 – pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjnym „Żelazna”

„Zakupy we współczesnym świecie” - Podczas spotkania wyjaśnimy jak uchronić się przed naciągnięciem osób starszych podczas pokazów handlowych. Poznamy zasady zakupów internetowych oraz prawa i obowiązki konsumenta.

 

8 maja 2014

godz.11.00 - pokaz filmu + konsultacje z ekspertami ZUS

 

15 maja 2014

godz.11.00 - pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjne „Żelazna”

„Darowizny i spadki” - Podczas spotkania przedstawimy wszystkie niebezpieczeństwa związane z darowiznami. Poznamy najnowsze przepisy i zmiany w prawie spadkowym.

 

22 maja 2014

godz.11.00 - pokaz filmu + konsultacje z ekspertami ZUS

 

29 maja 2014

godz.11.00 - pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjne „Żelazna”

„Najczęstsze oszustwa osób starszych” - Podczas spotkania omówimy zagrożenia związane z wizytami domowych akwizytorów. Ostrzeżemy również o naciągaczach telefonicznych i oszustach “na wnuczka”.

 

5 czerwca 2014

godz.11.00 – pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjnym „Żelazna”

„Przemoc rodzinna” - Podczas spotkania omówimy przepisy prawne dotyczące przemocy w rodzinie, przekroczenia granic obrony koniecznej oraz zasad sporządzania dokumentów prawnych.

 

12 czerwca 2014

godz.11.00 - pokaz filmu + konsultacje z ekspertami ZUS

 

26 czerwca 2014

godz.11.00 – pokaz filmu + warsztaty z Centrum Edukacyjnym „Żelazna”

„Kradzieże kieszonkowe i inne niebezpieczeństwa na ulicy” - Podczas spotkania objaśnimy metody działań kieszonkowców. Powiemy o ulicznych oszustach, żebrakach i naciągaczach.

 

Filmowy Klub Seniora „Praha”

Czwartek, godz.11.00

Cena biletu - 12 zł

 

INFORMACJE:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca