Film

Klub Szafa: Wtorkowe kino / Stund-up! w środę i niedzielę / Jam Session w czwartek

Wtorkowe kino Szafy: POROZMAWIAJ Z NIĄ
wtorek, 25 marca, godz. 18:00 i 21:00, wstęp wolny

Benigno (Javier Cámara) jest pielęgniarzem, samotnym mężczyzną głęboko zadurzonym w pięknej balerinie Alicii (Leonor Watling). Alicia wskutek wypadku samochodowego zapada w śpiączkę. Benigno jest przy niej dzień i noc.

Równolegle do tej miłosnej historii  Almodóvar tworzy na ekranie historię pary dwojga ludzi – torreadorki Lydii (Rosario Flores) i dziennikarza Marco (Darío Grandinetti). Pewnego dnia Benigno wybiera się na balet i zauważa obok mężczyznę płaczącego ze wzruszenia.

Wkrótce spotyka go też w szpitalu. Nazywa To Marco, partner Lydii, kobiety, która zapadła w śpiączkę po tym, jak zaatakował ją byk. Tragedia jest punktem spójnym, w jej wyniku tworzy się prawdziwa, męska przyjaźń.

Projekcja filmu odbędzie się w Szafie we wtorek 25 marca (wstęp wolny!).
Pierwszy seans skierowany do osób niepalących zaplanowaliśmy na godz. 18:00, natomiast o godz. 21:00 odbędzie się projekcja z „dymkiem”.

Przed i w trakcie projekcji zapraszamy do baru (bogaty wybór piwa, drinków i whisky) oraz skorzystania z oferty Lunch Baru – pyszne dania w kinowym anturażu pasują do wtorkowych seansów idealnie.
Wstęp bezpłatny!

*       *       *

OPEN MIC - Stund-up w Klubie Szafa
środa, 26 marca, godz. 20:00

Kolejna edycja, kolejne miejsce. Tym razem po raz jeszcze zapraszamy wszystkich chętnych , którzy chcieliby wyjść na scenę ze swoim monologiem, może piosenką a może z innymi przemyśleniami, które chcieliby przekazać.
Tym razem będziemy się gościć w jednym kultowych klubów w Łodzi czyli w Klub Szafa Łódź.

Chętni proszeni są o zapisywanie się na mejlu standuplodz@gmail.com, bądź też na fanpage, albo w komentarzach, albo po prostu w dniu imprezy.

Imprezę poprowadzi Rafał Pacześ.

Wjazd jak zawsze free.


*       *       *

Jam Session, wstęp wolny
czwartek, 27 marca, godz. 21:00

Zapraszamy wszystkich wokalistów i instrumentalistów oraz tych, którzy chcą posłuchać solidnej dawki jazzu (i nie tylko jazzu).

Tego dnia jam poprowadzi Natalia Kordiak wraz z grupą muzyczną.

Dołączcie do nas. W klimatycznej atmosferze Szafy, brzmienia muzycznej improwizacji robią niesamowite wrażenie.
Zachęcamy, aby w czwartkowy wieczór zapomnieć o całym świecie i oddać się muzyce.

Wstęp wolny, start 21.00
Rezerwacje stolików pod adresem biuro@klubszafa.pl

*       *       *

Stund-Up Toruń w Klubie Szafa
niedziela, 30 marca, godz. 20:00

Po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić was na dawkę humoru. Tym razem będzie to 3 chłopaków z Torunia.

Hubert Kotarski – jeden z prekursorów toruńskiego stand-up’u. Człowiek, który samym wyjściem na scenę kupuje sobie publiczność. Jego obserwacje rzeczywistości niejednokrotnie zadziwiają nawet jego samego.

Mateusz Świerski – komik, stand-uper, improwizator, współzałożyciel grupy improwizacji TERAZ. Wydaje mu się, że może zmienić świat, ale jest zbyt leniwi. Filozof, superbohater i marzyciel z nieco wybujałą fantazją.

Piotr Pawłowski – stand-uper, Improwizator w toruńskich grupach TERAZ i JO, copywriter bez etatu. Dwumetrowe zombie napędzane kawą i przypadkiem.

Stand-up Toruń to grupa tworzona przez komików związanych z Toruniem. Podczas ich wieczorów nikt nie ma prawa się nudzić a celne puenty potrafią rozbawić każdego. Śmieją się z siebie, z Ciebie, i ze wszystkiego co ich otacza. Trzy różne podejścia do stand-upu. Najatrakcyjniejsze jest to, że każdy komik jest inny i robi stand-up na swój sposób.

Grupa ma na swoim koncie wiele występów, które zawsze są gorąco przyjmowane. Podczas ich wieczorów nikt nie ma prawa się nudzić a celne puenty potrafią rozbawić każdego. Poruszają wiele tematów: mówią o swoich przemyśleniach, niecodziennych zdarzeniach i fantazjach. Mówią o tym co ich denerwuje i co chętnie wprowadziliby do naszej kultury. Mają ogromny dystans do samych siebie jak i otaczających ich rzeczywistości. Śmieją się z siebie, z Ciebie, i ze wszystkiego co ich otacza.

www.facebook.com/stand.up.torun

Bilety: 10 - dla zapisanych na fejsie
15 - w dniu imprezy
 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca