Film

Rekrutacja do aktoRstudio - elitarnej szkoły aktorskiej Romy Gąsiorowskiej ruszyła!

 

Wystartowała rekrutacja na semestr jesienny do aktoRstudio - elitarnej szkoły aktorskiej, założonej i prowadzonej przez Romę Gąsiorowską - Żurawską. AktoRstudio oferuje dwa rodzaje kursów prowadzonych w systemie weekendowym: przygotowujące do egzaminów na państwowe szkoły teatralne i aktorskie oraz własny, autorski kurs aktorstwa.

 

Metody nauczania praktykowane przez Gąsiorowską i jej kadrę (m.in. Małgorzatę Buczkowską. Michała Żurawskiego, Adama Woronowicza, czy Piotra Głowackiego) są oparte na wiedzy i wieloletniej praktyce zawodowej.

 

Szkoła pełni jednocześnie funkcję swoistej agencji castingowej. Za sprawą nazwiska założycielki oraz wysokiego poziomu zajęć, uczestnictwo w nich otwiera przed kursantami wiele nowych możliwości. Gąsiorowska pozostaje w stałym kontakcie z czołowymi polskimi reżyserami i scenarzystami, dzięki czemu jej uczniowie mają zagwarantowane uczestnictwo w licznych castingach. Eliza Rycebel, absolwentka aktoRstudio, za sprawą szkoły i samej Romy Gąsiorowskiej dostała główną rolę w „Obietnicy” - koprodukcji polsko-duńskiej, wyreżyserowanej przez Annę Kazejak.

 

Rekrutacja na oba kursy składa się z dwóch etapów. Pierwszy to wysłanie zgłoszenia na adres biurostudium@gmail.com - kandydat otrzyma formularze zgłoszeniowe do uzupełnienia. Kolejny etap to trwająca 45 - 60 min indywidualna rozmowa kwalifikacyjna. W tej fazie rekrutacji, odbywającej się albo bezpośrednio przed egzaminatorem albo za pośrednictwem kamery przez Skype (rozwiązanie dogodne dla kandydatów spoza Warszawy) polega na wykonaniu kilku prostych zadań aktorskich, które pomagają ocenić predyspozycje i fotogeniczność kandydata.

 

Kandydaci o wyniku procesu rekrutacyjnego dowiadują się w przeciągu trzech dni. Liczba miejsc na każdym z kursów jest ograniczona.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca