Film

Kino Praha i Kapitan Wyderka | festyn 7 czerwca

Kino Praha i Kapitan Wyderka

zapraszają 7 czerwca na festyn z okazji Dnia Dziecka!

 

Kino Praha i Kapitan Wyderka – maskotka Komisariatu Rzecznego Policji zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 7 czerwca br. w Porcie Praskim. Podczas wydarzenia Kino Praha rozda zaproszenia na specjalny seans filmu „Pinokio”, który zakończy festyn i odbędzie się o godzinie 16.30. Oprócz biletów do kina na wszystkie dzieci czekają liczne atrakcje, konkursy i nagrody!

 

7 czerwca br. Komisariat Rzeczny Policji oraz Kino Praha zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. W godz. 11.0016.00 w Porcie Praskim na terenie Komisariatu (ul. Wybrzeże Szczecińskie 6) czekać będą liczne atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych. W programie wydarzenia m.in. przejażdżki łodziami i skuterami wodnymi, pokazy ratownictwa drogowego, samoobrony i sztuk walki, konkursy z nagrodami, zabawy i animacje. Podczas festynu w ramach konkursów filmowych organizowanych przez Kino Praha wygrać będzie można zaproszenia na specjalny seans filmu „Pinokio”, który odbędzie się o godz. 16.30 w Kinie Praha (ul. Jagiellońska 26). O tej samej godzinie odbędzie się również pokaz bajki „Czarnoksiężnik z krainy Oz: Powrót Dorotki” - na hasło „Kapitan Wyderka” bilety do kupienia w kasie kina w specjalnej cenie 11 zł! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami.

Informacja dla zmotoryzowanych. Na terenie Portu Praskiego, przy ul. Okrzei, wjazd od ul. Krowiej będzie można zostawić samochód.

Opisy bajek oraz dodatkowe informacje:

  • PINOKIO” - 7 czerwca, godz. 16.30, wstęp na seans za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, który jest do wygrania podczas festynu w ramach konkursów organizowanych przez Kino Praha - Ubogi stolarz Dżeppetto czuje się samotny i tęskni za towarzystwem. Pewnego dnia, obdarowany kawałkiem drewna, postanawia wyrzeźbić ślicznego pajacyka – podczas pracy wyobraża sobie, że to jego upragniony syn. Kiedy pajac jest gotowy, Dżeppetto nadaje mu imię: Pinokio. I wtedy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kukiełka ożywa. Okazuje się, że Dżeppetto nie będzie miał z nią łatwego życia. Pajac, bowiem nade wszystko lubi płatać figle i psocić, do tego nieustannie pakuje się w tarapaty. Pomagają mu się z nich wydobyć niezawodni przyjaciele: Wróżka o Błękitnych Włosach, Gadający Świerszcz i pies Alidor…

  • Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki - 7 czerwca, godz. 16.30, na hasło „Kapitan Wyderka” bilet do kupienia w kasie kina za jedyne 11 zł - Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół - Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu - okrutny i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do Szmaragdowego Grodu. Zanim tam dotrze, by zmierzyć się z Błaznem, przeżyje mnóstwo przygód, spotka starych znajomych oraz zupełnie nowych, zaskakujących sojuszników.

Zapraszamy najmłodszych na Dzień Dziecka w Komisariacie Rzecznym Policji!

 

7 czerwca - PROGRAM

Festyn - godz.11.00 – 16.00 w Porcie Praskim (ul. Wybrzeże Szczecińskie 6) - zabawy i animacje

Projekcje bajek - godz.16.30 w Kinie Praha (ul. Jagiellońska 26)

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca