Film

10. Festiwal Filmów Niezależnych kilOFF

Do 19 września 2014 roku trwa nabór filmów na X edycję Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF. Konkurs, organizowany w ramach kilOFFa, skierowany jest do młodych, niezależnych i pełnych pasji twórców filmowych, w wieku od 15 do 35 lat. Zgłaszać można wyłącznie filmy krótkometrażowe, zrealizowane w dowolnej formie, technice i gatunku, których czas trwania nie przekracza 30 minut.


Od 9. edycji do udziału w konkursie kilOFF zapraszamy również studentów szkół filmowych. Idea festiwalu niezmiennie skupia się wokół promocji niezależnych działań twórczych, dlatego studenci kierunków filmowych nie mogą zgłaszać filmów szkolnych. Od tegorocznej edycji, Festiwal Filmów Niezależnych kilOFF szczególną uwagę będzie kładł na procesy kształtujące wzajemną wymianę inspiracji między środowiskiem filmowym a środowiskami artystycznymi w naszym kraju. Kino jest sztuką, w związku z tym jego rozwój powinien uwzględniać przeobrażenia zachodzące w każdej przestrzeni artystycznej. Do udziału w konkursie szczególnie zapraszamy twórców, którzy na codzień realizują się w artystycznych działaniach, niezwiązanych bezpośrednio ze światem filmu.

 

Regulamin konkursu oraz dokumenty wymagane do zgłaszania filmów dostępne na stronie www.kiloff.art.pl / pytania należy kierować pod adres kiloff@pfee.org.pl


 

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 16-18 października w Katowicach. Organizatorem Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF jest Polskie Forum Edukacji Europejskiej.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 sierpnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca