Film

Filmowe (ob)sesje - „Wstyd” reż. Steve McQueen, 21 pażdziernika, godz. 20.00 w Kinie Praha

Kino Praha i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej zapraszają na kolejne spotkanie z filmem psychologicznym w ramach cyklu „Filmowe (ob)sesje”.  We wtorek, 21. października o godz. 20.00 pokażemy kontrowersyjny film „Wstyd” w reżyserii Steve’a McQueena. Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusje z ekspertami z SWPS - Aleksandrą Jodko i Lidią Rudzińską. Bilety już w sprzedaży!

 

„Filmowe (ob)sesje” to cykl spotkań, podczas których w wybrany wtorek każdego miesiąca prezentujemy filmy o tematyce psychologicznej. Celem projektu jest przybliżenie widzom problemów i zaburzeń natury psychologicznej oraz obalenie mitów i stereotypów z nimi związanych.

Podczas dyskusji z ekspertami z SWPS staramy

się przeanalizować postępowania osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami oraz trudnymi relacjami w rodzinie. Podczas naszych sesji, filmowa fikcja będzie platformą do rozmowy na wiele społecznie ważnych tematów, na które nie zawsze jest czas w codziennych rozmowach wśród przyjaciół i o których nie myślimy, dopóki bezpośrednio nie dotyczą nas lub naszych bliskich.

 

 

We wtorek, 21. października o godz.20.00 pokażemy kontrowersyjny film „Wstyd” w reżyserii Steve’a McQueena z rewelacyjną rolą Michaela Fassbendera.

 

Po pokazie filmu „Wstyd” zapraszamy na dyskusje z ekspertami z SWPS:

mgr Aleksandra Jodko-Modlińska - psycholog kliniczny, seksuolog, Absolwentka SWPS w Warszawie i UAM w Poznaniu, doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

mgr Lidia Rudzińska - doktorantka w SWPS, filmoznawca i medioznawca

 

Spotkanie poprowadzi Piotr Szygalski.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca