Film

Wysokie wtorki w Planet Cinema Katowice

 

Katowickie Planet Cinema wprowadza specjalną promocję dla najwyższych Ślązaków! Od 21 października 2014 r. wszystkie wtorkowe seanse będą dedykowane osobom wysokim, którzy poza tym, że zapłacą mniej za bilet, również obejrzą film w komfortowych warunkach.

 

Nawet Sultan Kösen, mierzący 251 cm wzrostu, a tym samym obecnie najwyższy żyjący człowiek na świecie, mógłby w niezakłóconych warunkach obejrzeć film w katowickim Planet Cinema podczas pierwszego w Polsce seansu dla wysokich. Nie tylko kobiety powyżej 175 cm i mężczyźni od 180 cm, ale wszyscy, którzy czują się wysocy będą mogli zakupić bilet na dowolny wtorkowy seans w specjalnej cenie 15 zł, a do tego otrzymają mały popcorn gratis.

 

O genezie pomysłu na tę promocję opowiada Klaudia Światkowska, członek zarządu Planet Cinema Katowice: Bywa, że najwyżsi widzowie nie czują się komfortowo w kinie. Mają niewiele miejsca na nogi, a osoby siedzące za nimi uskarżają się, że nic nie widzą, przy czym domagają się przeniesienia zasłaniajacych do ostatnich rzędów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć przynajmniej raz w tygodniu na tyle przyjazne warunki, aby osobom wysokim nic nie przeszkadzało w oglądaniu filmu. Ponadto jesteśmy w Atlusie, w najwyższym budynku Katowic - dodaje Światkowska - a to zobowiązuje!

 

Katowickie Planet Cinema mieści się na trzeciej kondygnacji najwyższego wieżowca w mieście, tuż obok Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Budynek Altusa, ukończony w 2003 roku, mierzy 125 metrów! Nic więc dziwnego, że kino zainteresowało się osobami wysokimi, które podobnie jak wieżowiec, górują nad innymi. Choć kąt nachylenia widowni w Planet Cinema jest dość spory, podczas wtorkowych seansów kino zwiększy widoczność ekranu poprzez rozmieszczenie klientów co drugi rząd. Takie udogodnienie zapewni komfort osobom wysokim, a także tym niższym, które również zdecydują się odwiedzić kino we wtorek - mówi Światkowska.

 

Wybierając się na film do Planet Cinema, warto wiedzieć o jego przynależności do sieci „Moje Kino”, działającej pod hasłem: Przyjdź na film, nie na blok reklamowy. W związku z tym reklamy przed seansem w Planet Cinema trwają nie więcej niż 10 minut.

 

O Planet Cinema:

Kino Planet Cinema działa od początku 2014 roku na trzeciej kondygnacji budynku Altus obok Spodka. Sześć klimatyzowanych sal, 1566 miejsc, cyfrowe nagłośnienie i specjalne głośniki gwarantują komfortowe warunki oglądania filmów w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Dla klientów Planet Cinema parking w trakcie seansu jest darmowy.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 pazdziernika 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca