Film

Kino w ogrodzie, Katowice

Ars Independent zaprasza na wakacyjne, ogrodowe spotkanie z animacją. Zobaczymy wybór najciekawszych krótkometrażówek z festiwalu w Drzwiach Zwanych Koniem.

 

W oczekiwaniu na tegoroczną edycję Ars Independent, która już we wrześniu zagości w Katowicach, organizatorzy zapraszają na plenerowy pokaz najciekawszych animacji konkursowych z ubiegłych edycji festiwalu. W programie zobaczymy przekrój produkcji z ostatnich kilku lat, m.in. „Drwala” Pawła Dębskiego, przejmujący obraz relacji ojca i syna, nagrodzony tytułem Czarnego Konia Animacji w 2012 roku.

 

Seans odbędzie się w piątek 17 lipca od godz. 21.30 w urokliwym ogrodzie klubokawiarni i restauracji Drzwi Zwane Koniem przy ul. Warszawskiej 37 w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Organizatorzy zdradzają przy okazji, że Drzwi Zwane Koniem będą tegorocznym klubem festiwalowym Ars Independent. Wrześniowe wieczory spędzimy tutaj na pokazach filmów muzycznych i teledysków, słuchając koncertów, spotkając się z twórcami i gośćmi festiwalu.

Ars Independent Festiwal 2015 odbędzie się w dniach 22-27 września. Wydarzenie organizowane jest przez Instytucję Kultury Katowice – Miasto Ogrodów i odbywa się w ramach obchodów 150-lecia Katowic.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca