Film

OFFmaster vol.4 Ogólnopolskie Warsztaty Filmowe

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja warsztatów filmowych OFFmaster. W wakacyjnym wydaniu szczególna uwaga zostanie poświęcona tworzeniu scenariusza, o którym opowie pomysłodawca i scenarzysta serialu HBO „Wataha” Krzysztof Maćkowski.

Zajęcia będą miały miejsce w weekend 22-23 sierpnia i kierowane są do osób, które pragną swoje życie związać z profesjonalną produkcją filmową w zakresie telewizyjnym i fabularnym. Organizatorzy zapowiadają spory zastrzyk wiedzy, dużo praktycznych wskazówek i jeszcze więcej zabawy. „Za nami już trzy edycje OFFmastera, które pokazały, że pasjonatów filmowych nie brakuje. Cieszy szczególnie to, że uczestnicy warsztatów powracają do nas ze swoimi nowymi produkcjami, które przedstawiają zupełnie nową jakość.” - stwierdza Michał Kołdras, twórca portalu dla twórców kina niezależnego i amatorskiego Kinoamatorskie.pl.

            Tym razem do prowadzących dołączy Krzysztof Maćkowski – pomysłodawca i scenarzysta popularnego polskiego serialu emitowanego na kanale HBO pt. „Wataha”, który zdradzi uczestnikom wskazówki dotyczące tworzenia scenariusza i historii w filmie. W drugim dniu warsztatów, uczestnicy mogą spodziewać się pracy na nieprzewidywalnym planie filmowym, czyli w plenerze. Organizatorzy będą zachęcać do doskonalenia techniki pracy operatorskiej oraz reporterskiego spojrzenia na świat.

             Więcej informacji, a także szczegółowy program tego wydarzenia można znaleźć na stronie http://offmaster4.kinoamatorskie.pl/ .

 

Link do relacji z 3 edycji warsztatów: https://www.youtube.com/watch?v=j-evFv3zdm0

 

Link do backstage z pierwszej edycji warsztatów:

https://www.youtube.com/watch?v=VvQyVlyKeyY

            

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 sierpnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca